Bir Vazo Seçin Ve Geleceğinizle İlgili Bir Tavsiye Alın

En beğendiğiniz vazo geleceğinizle ilgili tavsiyelerde bulunacak.

Bir Vazo Seçin

Bir Vazo Seçin Ve Geleceğinizle İlgili Bir Tavsiye Alın
1.Vazoyu Seçtiniz
Çok çalıştınız ve şimdi arkanıza yaslanıp rahatlamanın zamanı geldi! Güneşin tadını çıkarmak ve dinlenmek için kendinize zaman ayırın. Beklenmedik bir şekilde seyahat planlamak gibi kendiliğinden hareket edin. Tatiliniz boyunca öğrenebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz birçok şey var. Vücudunuzu sağlıklı tedavilerle, zihninizi eğlenceli aktivitelerle şımartın ve kalbinizi arkadaşlarınıza ve ailenize açın. Genellikle ne kadar iyi gülebildiğimizi ve gülümseyebileceğimizi unutuyoruz. Kendi içinizin en iyisini arayın ve o zaman dünyanın geri kalanı için çok fazla iyilik yapabilirsiniz.
2.Vazoyu Seçtiniz
Dış dünya ile, kendimizle ve doğayla bağlantı kurma zamanı. Yalnız değilsiniz, büyük bir evrenin parçasısınız, bu yüzden bu dünyadaki herkesin büyük bir güçle ilişkili olduğunu hatırlamakta fayda var. Maskeyi çıkarın ve etrafınızdaki herkesle samimi bir bağ kurmanıza izin verin. Kendinizle başlayın ve ardından çevrenizdeki her şeyi keşfedin. İşinizle veya diğer insanlarla sorun yaşıyorsanız, duruma onların bakış açısından bakmayı deneyin. Egonuzu bastırın ve kendinize şu soruyu sorun: "En yüksek iyiye ulaşmak için bu durumla nasıl başa çıkabilirim?"
3.Vazoyu Seçtiniz
Tüm tatsız şeyleri unutmanın ve Evrene güvenmenin zamanı geldi. Olayların olması gerektiği gibi gelişmesine izin verin. Bugün yaşayın ve gelecekle ilgili karanlık düşüncelerle kendinize eziyet etmeyin. Sakin olduğunuzda ve niyetinize odaklandığınızda neye ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Aceleci kararlardan kaçının, meditasyon yapın ve sessizliğin size rehberlik etmesine izin verin.
4.Vazoyu Seçtiniz
Doğru yoldasınız! Her şey sizin için her zaman net olmayacak olsa da, her şeyin yoluna gireceğini bilmelisiniz! Ve birçok sorunuz olabilirken bile, Evren sizinle ilgilenecek. Her zaman düşünün ve analiz edin. Sonunda her şey yoluna girecek. Gelecek ya da geçmiş hakkında endişelenmeyin. Her anın tadını çıkarın! Eğer vermeniz gereken önemli bir karar varsa, doğru cevap yakında size gelecektir.
5.Vazoyu Seçtiniz
Geçmişin sorunlarını unutmanın zamanı geldi. Geleceğe bakmak ve şimdiki zamanda yaşamak yerine ne olabileceği hakkında çok fazla düşünüyorsunuz. Bazen geçmişi düşünmek ve yaraların iyileşmesine izin vermek yardımcı olsa da, aynı durumları tekrar etmenin bir anlamı yoktur. Konuları kendi elinize almaya ve bugün sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Herşey sizin elinizde. Geçmişten kopmak için not almayı veya bir arkadaşınızla paylaşmayı deneyin. Son bir kez eski duyguları deneyimlemenize izin verin ve onlardan kurtulun. Bu, ilerlemeyi çok daha kolay hale getirecek.

Share your Results: