Bir Kart Seçin Ve İlişkiniz Hakkındaki Gerçekleri Öğrenin

Hepimiz sevdiğimiz kişinin niyetinin ciddi olup olmadığını bilmek isteriz. Çünkü bir hata yapmak istemiyoruz ve kalbimizi sadece anlık olarak bizimle ilgilenen birine vermek istemiyoruz.

Ancak, bu işaretleri sadece kişiye bakarak tanımak her zaman kolay değildir – bazen bazı rehberlik veya tavsiyelere ihtiyacımız olabilir.

Şu anda bir kişiyle birlikteyseniz ve size karşı niyetinden emin değilseniz, bugünün testi size bu konuda yardımcı olabilir.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve İlişkiniz Hakkındaki Gerçekleri Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Bu kişinin size yönelik niyetleri muhtemelen çok ciddidir. Her şeyde belirli değerlere bağlı kaldığı için ve birisine ilgi gösterdiğinde, bunun nedeni o kişiyle gerçekten ciddi bir ilişki kurmak istemesidir. Sizi seviyorsa, bu duyguyu uzun süre muhafaza etmesi çok muhtemeldir. Bu nedenle, niyetleriniz konusunda net olmalısınız. Ciddi bir şeyle ilgilenmiyorsanız, size karşı olan duygularını kötüye kullanmamalısınız, çünkü çok incinebilir. Ama aşıksanız, ikiniz için de çok mutlu olacak anların tadını çıkarın.
2.Kartı Seçtiniz
Şu anda, bu kişinin niyetleri size karşı ciddidir, ancak onları uzun süre destekleyebileceğinin garantisi yok. Kararsızdır ve fikrini sürekli değiştirir, bu da daha yakın ilişkiler söz konusu olduğunda sizin için sorun olabilir. Yarın artık sizinle birlikte olmak istemeyebilecek birine kalbinizi vermek tehlikelidir. Bu kişiye karşı basit, özel hisleriniz olmasa bile, kalbinizi böyle bir ilişkiye maruz bırakmaya değip değmeyeceğini düşünün. Kendinize ve duygusal sağlığınıza iyi bakın.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kişi uzun süreli bir ilişkiyle ilgilenmiyor, şu anda duygusal olarak ciddi bir ilişki için müsait değil. Bunun nedeni, birinden yeni ayrılmış olması veya henüz çözemediği iç sorunları olması olabilir. Ciddi bir ilişki için bu en iyi seçim olmayabilir. Dikkatinizi ve duygularınızı sizinle eşleşebilecek ve arzu ettiğiniz birliktelik olabilecek kişiye çevirin. Bununla birlikte, ciddi bir şeyle ilgilenmiyorsanız, bu kişi iyi bir seçenektir çünkü size nasıl saygı gösterileceğini bilir.

Share your Results: