Resimde Gördüğün İlk Şey Kişiliğinin Güçlü Ve Zayıf Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır

Doğa sana hangi kişisel özellikleri kazandırdı? Güçlü ve zayıf yönlerin nelerdir? Her birimizin, toplumda kendimizi rahat hissetmemize yardımcı olan veya tam tersine diğer insanlarla iletişim kurmamızı engelleyen bir dizi özellikten oluşan kendi zengin iç dünyamız vardır. Bir kişinin gizli “rezervlerini” tanıması, anlaması ve doğru kullanımlarından nasıl yararlanacağını öğrenmesi çok önemlidir. Bu durumda, kişisel niteliklerle ilgili tüm soruların cevaplarını bulmaya yardımcı olan psikolojik testler-illüzyonlar kurtarmaya gelir. Onların yardımıyla, iç dünyamızda neler olup bittiğini ve hangi kişilik özelliklerinin sana yardımcı olduğunu veya tam tersine yaşamanı engellediğini öğrenme fırsatına sahip olacaksın. Şimdi resme dikkatlice bir bak ve ilk ne gördüğünü söyle

Resimde İlk Olarak Ne Gördün

Resimde Gördüğün İlk Şey Kişiliğinin Güçlü Ve Zayıf Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır
Bir Kadının Yüzünü Gördün
Bu seçim seni oldukça soğukkanlı biri olarak konumlandırır ve bu konuda ancak kıskanılabilirsin. Gerçek duygularını asla ifşa etmezsin. Kısıtlılığın ve herhangi bir yaşam durumuna tepki verme yeteneğin bazen şaşırtıcıdır. Ancak bu, aslında hiçbir şey yaşamadığın anlamına gelmez. Ruhunda kasırgalar öfkelenebilir, öfkenin yerini neşe alabilir, ancak bunu asla kimseye göstermeyeceksin. Senin gibi herhangi bir yaşam durumundan kendi lehine nasıl yararlanacağını bilen birine demir gibi sağlam denir. Ayrıca sana güvenebileceklerini bilen insanlara da umut veriyorsun.
Sahilde Oturan Bir Kız Gördün
Burada her şey çok daha karmaşık. Çünkü böyle bir seçim, iç gözleme çok zaman harcayan insanlar tarafından yapılır. Kendilerinin en iyi versiyonu olmak için belirli sonuçlara varmak için attıkları her adımı ve eylemi tabi tutarlar. Bir fikri uzun süre besleyen bu insanlar, riskin haklı çıkacağından %100 emin olana kadar uygulama aşamasına geçmeyeceklerdir. Ve sürekli olarak zihinsel bir kendini keşfetme durumunda olduklarından, bu insanların depresyona eğilimli olma olasılığı diğerlerinden daha yüksektir. Ancak bunun, öncelikle kendileri için avantajları da vardır. Bu insanlar her zaman çok ihtiyatlıdır ve inanılmaz bir kendini savunma tepkisine sahiptir. Bu nedenle, kendilerinin manipüle edilmesine veya aldatılmasına kesinlikle izin vermeyeceklerdir.
Suyu Gördün
Bu seçim, senden kolayca kayıtsız saldırılara eğilimli melankolik bir insan olarak bahsediyor. En ufak bir hareket bile zihinsel durumun üzerinde derin bir etkiye sahip olabilir. İç huzurunu kolayca kaybedebilirsin ve duyguların hemen hakim olacaktır. Bu nedenle ortamını seçmekte zorlanıyorsun. Hayatına sıradan tanıdıkları basit ve hızlı bir şekilde almaya hazır değilsin. Akrabaların yanı sıra yalnızca zamana göre test edilmiş arkadaşlarını tercih edersin.
Sahilde Bir Çocuk Gördün
Sen iyimserlikle hayat boyunca yürüyen yeterince ilginç bir insansın. Aktifsin, maceracısın, resimlerin sürekli değişmesi senin için önemli çünkü izlenimler ve duygularla yaşamaya alışkınsın. Hiç kimse ve hiçbir şey seni durduramaz. Geçmişi nasıl bırakacağını, geçmişteki şikayetleri çabucak nasıl unutacağını ve parlak bir geleceğe kafan dik yürümeyi biliyorsun. Bu kişilik özellikleri sayesinde, cesaret kırılmasına ve depresyona eğilimli değilsin. Çünkü sadece en iyinin ileride olduğunu biliyorsun.