Mor Renk Testi: Bir Resim Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Keşfet

Esas olarak menekşe renginin en dengeli renklerden biri olduğunu bilmelisin, mavinin kararlılığı ve kırmızının dürtüsünü birleştirir. Bu nedenle, bu rengin gücü, lüksü ve hırsı temsil ettiğini düşünmek garip değil.

Ek olarak, Menekşe rengi zenginliği ve savurganlığı temsil eder, böylece yaratıcı ve mistik kişilikleri çeker. Ancak bu rengin daha koyu bir tonu bozukluğu simgelemektedir.

Son olarak, bu renk doğada en az yaygın olanıdır. Eşsiz ve bağımsızdır, kendilerini sevenler için bir renktir.

Resme bak, çiçeklerin her bir menekşe tonunu detaylandır ve beğenine en uygun tonu seç. Ardından, seçiminin senin hakkında neler ortaya çıkardığını keşfet.

Bir Resim Seç

Mor Renk Testi: Bir Resim Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Keşfet
1.Resmi Seçtin
Morun en açık tonunu seçmek, geri çekilmek ve tutkuna odaklanmak için bir fırsat aradığın anlamına gelir, bu muhtemelen yaratıcı bir tutkudur. İnzivadan gelen maneviyatı arıyorsun ve bir süre kendinle kalmak, bir şeyler düşünmek ve hayal kurmak istiyorsun. Kendine güveniyorsun ve senin için en iyisinin ne olduğunu tam olarak biliyorsun. Harcadığın zamanın sadece yalnızlık olduğunu düşünme, daha çok kendini şarj edersin.
2.Resmi Seçtin
Sürekli bir şeyler için mücadele ettiğin ve başaramadığın hissinden kurtulmanın zamanı geldi. Etiketlemeyi ve nostaljinin tadını çıkarmayı seviyorsun. Romantizme yatkınsın ve bazen bir şeyleri idealize etmeyi de seviyorsun. Fazla düşünebilirsin, zamanına değer verebilirsin, bu yüzden onu akıllıca kullan ve gerçekten ne istediğine odaklan. Menekşe rengi kırmızı ve mavinin bir karışımıdır, bu yüzden o kırmızıya odaklan ve sonunda boğayı boynuzlarından tut.
3.Resmi Seçtin
Tüm itibarını çok iyi biliyorsun ve saygıyı hak ediyorsun. Muhtemelen daha fazlasını hak ediyorsun ve diğer insanlar ne kadar yardımcı olduğunu görüyor. İnsanlar saygıyı ne kadar çok istediğini gördüklerinde, bunu sana vermek konusunda isteksiz olabilirler. Biraz sakin ol ki insanlar seni 'kibirli' olarak görmesin. İnsanlar senin de onlara saygı duyduğunu gördüklerinde saygı gelecektir.
4.Resmi Seçtin
Sen inanılmaz derecede güçlü bir insansın (bunu fark etmesen bile). İnsanlar sende asaletin merkezini görüyor. Belki de çok fazla insanın ayakta kalmasına yardım etmekle meşgulsün ve içine çekiliyorsun. Enerjini boşa harcama ve zaman zaman gücünü geri kazanmana yardımcı olacaksa sorumluluktan kaçabilirsin. Bazı insanların sana ihtiyacı var ama unutma, önce kendine iyi bakmalısın.

Share your Results: