Bir Gül Seç Ve Önceliklerini Keşfet

Amacı olan biriysen, kişisel gelişimin için fırsatlar araman doğaldır. Resme göre bu tür psikolojik testler, kendini daha iyi tanımana, güçlü yönlerini ve düzeltilmesi gereken yönleri keşfetmene yardımcı olur. Yalnızca kendi sezgin tarafından yönlendirilen güllerden birini seç ve tam olarak neyin önceliğin olduğunu öğren.

Bir Gül Seç

Bir Gül Seç Ve Önceliklerini Keşfet
1.Gülü Seçtin
Sen herkesin yüzüne gerçeği söyleyen birisin. Çok açık sözlüsün ve ne olursa olsun adaletin üstün olması gerektiğine inanıyorsun. Ancak böyle bir konum etrafındakiler için çoğu zaman hoş değildir, çünkü herkes kendisi hakkında ona hoş gelmeyen şeyleri duymaya hazır değildir.
2.Gülü Seçtin
Sen ailene çok düşkün bir insansın, bir evcisin. Doğası gereği sevdiklerine, çocuklarına, eşine çok bağlısın. Aile yemeklerini seviyorsun, şefkatli, nazik ve sezgiselsin. Başkalarının yardımını ve ilgini her zaman takdir etmediğini görürsün, bu nedenle yalnızca senden istendiğinde yardım edersin.
3.Gülü Seçtin
Çatışmalardan kaçınmaya çalışan çok aklı başında bir insansın. Eleştiriyi dinlemeye hazır değilsin, bu yüzden hoş olmayan insanlardan ve durumlardan kaçınmaya çalışıyorsun. Sen her zaman dünya içinsin, girişken ve hoşsun.
4.Gülü Seçtin
Çok yaratıcı ve yetenekli birisin. Eşsiz bir bilince ve yüksek sezgiye sahipsin. Bazen canlı kehanet rüyalar görürsün ve kaderin sana gönderdiği tüm işaretleri her zaman fark edersin.
5.Gülü Seçtin
İnsanların görmesi çok zor olan oldukça gizli bir insansın. İnsanlara (belki en yakın ve güvenilir olanlara) güvenmemeye alışkınsın ve geri kalanlardan korkuyorsun, onların dünyana girmesine izin vermiyorsun. Ezoterizmle ilgileniyorsun, genellikle çabuk sinirleniyorsun ve kolayca çatışmaya giriyorsun.
6.Gülü Seçtin
Sen aktif bir insansın. Kendi hedefine ulaşmak için kafanın üzerinden geçebileceğin ölçüde, çok amaçlısın. Bazen bitki örtüsü gibi davranışların olur, önce yaparsın, sonra düşünürsün. İnsanları yönetmeyi seviyorsun, ancak bu aile için tamamen uygunsuz.

Share your Results: