Şans ve Bolluk Enerjisi Shamballa


sans-ve-bolluk-enerjisi-shamballa-948036-2.jpg

 

Şans ve Bolluk Enerjisi: Shamballa

Bir çoğumuz şanslı doğuyoruz çünkü şans enerjisi bütün evrende yayılıyor. Ve ne yazık ki bilmediğiniz bir biçimde şans enerjisini itiyor veya kullanamıyorsunuz. Astrolojik açıklama Jüpiter’in sert açıları veya gerileme dönemlerine denk gelerek doğmuş olmanız.

Shamballa son dönemde en sık kullandığım ve tadına doyamadığım bir şifa enerjisi. İlk çalışmalar Dünya anaya şifa göndermekle başlıyor. Bu aynı zamanda Dünya’da  bolluk bereketin artmasına yardımcı oluyor. Toprak verimli hale geliyor ve Dünya’nın canlı bir organizma olduğunu, korunması ve sevilmesi gerektiği bilinci yayılıyor.

Önce kendim bolluk bereket kazanayım sonra Dünya’ya bakarız diyorsanız bu şifa size hiçbir yarar sağlamıyor. Neden mi? Evrensel paylaşım tam tersi yönde yayılıyor; başkalarına verdikçe sizde artarak. Yani başkalarını şifalandırdıkça bereketiniz artıyor Başkalarına iyilik yaptıktan size yapılan iyiliklerin sayısı artıyor. Pozitif düşündükçe yardım alıyorsunuz.

Şans ve bolluk enerjisi Shamballa kendi başınıza kolaylıkla yapacağınız bir şifa sanatı. Uyumlama almanız yeterli ve 1 kez uyumlandığınızda çok uzaktaki bir yakınınızı bile şifalandırmanız, bereketli kılmanız veya ilişkilerini iyileştirmeniz ya da okulda başarılı olmasını sağlamanız mümkün. Yapabilecekleriniz saymakla bitmez: hastalıkları iyileştirebilir, dilekleri gerçekleştirebilirsiniz. Evrenin sihirli değneğidir O.

Bolluk-bereket ve şansa ihtiyacınız varsa, şifa sanatları size ayrıca huzur veriyorsa hem maddi dileklerinizi gerçekleştirebilir hem ihtiyacınız olan dinginliği yakalayabilirsiniz. Hepsini bir arada sunan ve çok hızlı çalışan Shamballa herkesin yapabileceği kadar kolaydır.

Tanışmak istiyorsanız uzaktan veya yüz yüze uyumlama mümkün.

Hadi artık kendinize acımayı, kaybettiklerinize üzülmeyi bırakın ve siz de bolluk-bereket-şans enerjisiyle Shamballayla tanışın. Kendiniz için ayıracağınız 1 saat bir ömre bedel getirileriyle daha rahat bir yaşam biçimine geçiş yapmanızı sağlayacak.

Işıklı günler.

Kaynak: Su Karakuş
www.sukarakus.com

 

Şans ve Bolluk Enerjisi Shamballa

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı