Bir Labirent Seç Ve Hangi Olumsuz Niteliklere Sahip Olduğunu Öğren!

Çoğu zaman kendimizi bazı karakter özelliklerimizden soyutlamaya çalışırız. Bunun nedeni, dezavantajlarımızı fark etmemeye çalışmamızdır. Ancak, onları görerek tanıman gerekir. Ne de olsa, sadece olumsuz taraflarımızı bilerek gelişebiliriz. Kendini daha iyi tanımak için çok basit bir test yapman gerekir.

Bilinçaltın her şeyi, senin fark etmek istemediğin şeyleri bile saklar! Bu nedenle, ona dönmelisin. Bunu yapmak için birkaç adımı uygulaman yeterlidir:

• Zihnini yabancı düşüncelerden temizlemeye çalış.
• Herhangi bir olumsuz durumda olduğunu hayal et.
• Mevcut labirent resimlerine bir göz at.
• İstediğin bir labirenti seç.

Bir Labirent Seç

Bir Labirent Seç Ve Hangi Olumsuz Niteliklere Sahip Olduğunu Öğren!
1.Labirenti Seçtin
Sürekli her şeyi inkar ediyorsun! Hata yapsan bile, asla kabul etmeyeceksin. Herhangi bir soruna dikkat etmemeye çalışırsın. Ancak, sorunlar sadece birikir ve kaybolmaz. Bu çok büyük bir eksi! Herhangi bir sorunla düzgün bir şekilde başa çıkmayı öğrenmelisin. Ayrıca sen çok hassas bir insansın. Biraz kendini toparlamalısın aksi takdirde kötü şeyler yaşarsın.
2.Labirenti Seçtin
Karar vermekten korkuyorsun! Bunu bilerek yapmıyorsun. Her şey senin geçmişinle ilgili. Birisi güvenini sarstı ve bu nedenle bu korkunç dezavantajı buldun. Şimdi sürekli daireler çiziyorsun. Neyi sevmediğini seç. Olan her şeyi analiz etme gücünü kendinde bulamazsın. Olumsuz karakter özelliğinden kurtulmak için düzeltmen gereken şey budur.
3.Labirenti Seçtin
Sürekli olarak kendine sabitleniyorsun. Herhangi bir eylem, konuşma, düşünce ve olan her şeyi kendine aktarırsın. Başkalarını yapıcı bir şekilde nasıl dinleyeceğini bilmiyorsun ve ayrıca eleştiriyi normal bir şekilde alamazsın. Bu davranış, kendini gerçek taraftan algılayamadığın için çok sayıda sorun yaratır. Egonu frenlemeli ve etrafındakileri dinlemeyi öğrenmelisin. Tabii ki kendini gücendirmemelisin ama kendini beğenmiş olmana da gerek yok.
4.Labirenti Seçtin
Nasıl risk alacağını kesinlikle bilmiyorsun. Sürekli olarak konfor bölgende yaşıyorsun ve ondan ayrılmaya niyetin yok. Elbette, derinlerde, sadece hayatının değişeceğini hayal ediyorsun. Ancak risk almaya hazır değilsin. Herhangi bir değişiklik, herhangi bir öneriyi her zaman düşmanlıkla karşılarsın. Hayatına müdahale eder. Bu nedenle, en azından bazen risk alman gerekir!