Bardağı Tutma Şekliniz, Karakteriniz Hakkında Her Şeyi Anlatacak

Bir bardağı tutma şekliniz karakteriniz hakkında çok şey söyleyebilir.

Şimdi göstereceğim resme bakın bardağı tutma şekliniz resimdekiler den hangisine uyuyorsa onu seçin

Bardağı Tutma Şekliniz, Karakteriniz Hakkında Her Şeyi Anlatacak
Bardağı tutma şekliniz birinci resimdeki gibiyse
Bardağı iki elinizle tutuyorsanız ısrarcı ve hedeflerine ulaşan birisiniz demektir. İnatçı kişiliğiniz sayesinde hayallerinize her zaman ulaşırsınız. Tüm projelerinizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak istiyorsunuz. İşlerinizi asla yarım bırakmıyorsunuz. Her konuda tedbirli davranıyorsunuz. Bir işi uygulamadan önce iyice düşünüp tartıyorsunuz. Yakınınızdaki kişiler zekanıza, enerjinize ve yeteneklerinize hayran kalıyor. Sosyal ve eğlenceli bir insansınız. İnsanlar sizin yanınızda vakit geçirmeyi çok seviyorlar.
Bardağı tutma şekliniz ikinci resimdeki gibiyse
Bardağı resimdeki gibi tutuyorsanız, güçlü liderlik özelliklerine sahip bir kişisiniz demektir. Bağımsız birisiniz ve bunu verdiğiniz tüm kararlarda gösteriyorsunuz.Çevrenizdeki çoğu insan bu özelliklerinize hayran kalıyor. Derin fikirleriniz ve hayattan yüksek beklentileriniz var. Risk almayı sevmiyorsunuz. Temkinli ve sakin ilermeyi tercih ediyorsunuz. Eğlenceli ortamları ve partileri seviyorsunuz. Mizah anlayışınız oldukça yüksek bu yüzden insanlar etrafınızda olmayı ve sizinle vakit geçirmeyi çok seviyorlar.
Bardağı tutma şekliniz üçüncü resimdeki gibiyse
Bardağı tutuş şekliniz resimdeki gibiyse inanılmaz meraklı ve yaratıcı bir kişisiniz. Dürüst ve düşüncelisiniz. İnsanların düşüncelerine her zaman saygı duyuyorsunuz. Bazen insanların iyi niyetinizi suistimal ettiği oluyor. Böyle zamanlarda gerçek dostlarınızın farkına daha iyi varıyorsunuz. Sizin için bu hayattaki en önemli şey hayallerinizin peşinde koşmaktır.
Bardağı tutma şekliniz dördüncü resimdeki gibiyse
Bardağı resimdeki gibi tutuyorsanız Mantık ve rasyonellik duygularınıza hükmediyor demektir. Siz kalbinizle değil mantığınızla hareket eden bir kişisiniz. Konuşmadan önce düşünüp, karar vermeden önce plan yapan yüksek zekaya sahip bir insansınız. Yakın çevrenizdeki insanlar yardıma ihtiyaç duyduğunda aranılan ilk kişi her zaman siz oluyorsunuz. Sizin için dürüstlük ve sadakat çok önemlidir. Sevdiğiniz kişiye bağlanır ve ona karşı her zaman dürüst olursunuz. Onun için dünyanın yükünü sırtınızda taşısanızda asla sesinizi çıkartmazsınız.