Resimdeki Çocuklardan Hangisi Daha Küçük Gözüküyor? Seçiminizden Ne Tür Bir Düşünür Olduğunuzu Bileceksiniz

Kişilik testleri oldukça popülerdir, çünkü birçok kişi iç dünyasını ve daha önce bilmedikleri bazı gizli yeteneklerini daha iyi tanımaya başladı.

Bu resimde üç çocuk var, ancak biri diğerlerinden daha küçük görünüyor. Şimdi sıra sizde, sizce bu çocuklardan hangisi diğerlerine göre daha küçük görünüyor?

Seçiminize göre sezgisel, karmaşık ya da mantıklı bir düşünür olup olmadığınızı keşfedeceksiniz.

Resimdeki Çocuklardan Hangisi Daha Küçük Gözüküyor? Seçiminizden Ne Tür Bir Düşünür Olduğunuzu Bileceksiniz
1.Çocuğu Seçtiyseniz
Birinci resimdeki çocugun daha küçük olduğunu düşünüyorsanız sezgisel düşünür grubuna aitsiniz demektir. Bu da sizin çok şanslı biri olduğunuzu gösterir. İçgüdüleriniz gurur duyduğunuz niteliklerinizden biri. Harekete geçmek zorunda olduğunuzda ne olduğunu, hangi kararların doğru olacağını, hatta hangi kişilerin hayatınızı paylaşmak için en iyisi olduğunu bile bilirsiniz! Kolay kararlar alıyorsunuz ve çok nadiren yanılıyorsunuz. Her şeyi analiz etmiyorsunuz ve gerçeği olduğu gibi kabul ediyorsunuz. Duygularınıza gelince, sizi gerçekten tamamen karakterize eden bir şey varsa, o da dürüstlüğünüzdür. Yorumlarınız için muhtemelen birden fazla sorun yaşarsınız, ama gerçekten bunun en iyisi olduğunu düşünüyorsunuz. Sahtelikler içinde yaşamak size hiç uygun değil. Etrafınızdaki herkes için büyük bir saygınlığa sahipsiniz. Onlar için var olan en iyi insanlardan birisiniz, bu nedenle size değer veriyorlar ve yaptıkları herşeyde daima sizi yanlarında görmek istiyorlar.
2.Çocuğu Seçtiyseniz
Her 10 kişiden 4'ü, ikinci çocuğun diğerlerinden daha küçük görünen biri olduğunu düşünür, bu da onları bu bölüme ait hale getirir: karmaşık düşünürler. Siz herhangi bir yönünüzün artı ve eksilerinin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Önemli bir karara varmanız uzun zaman alabilir, ancak mümkün olan en büyük başarıyı garanti eder. Böyle parlak bir zihinle asla başarısız olamazsınız. Ayrıntılara odaklanan analitik bir zihniyetiniz var. Başkalarına güvenmek sizin için oldukça zor, bu yüzden arkadaş grubunuz çok sınırlı. Dünyaya karşı bakış açınıza gelince, gerçekleşen olayların çoğunun mantıksal olarak açıklanamayacağını düşünüyorsunuz. Çünkü çevremiz basit bir cümleyle tanımlanamayacak kadar karmaşık! Dünyadaki en sempatik kişi olmayabilirsiniz, ama sizi tanıyanlar gerçekten ne kadar değerli biri olduğunuzu çok iyi biliyorlar. Sizin için mantık, sezgi ve akıl arasındaki dengedir. Size en uygun mesleklerden biri öğretmen olmaktır. Böylece bildiklerinizi yeni nesiller ile paylaşmak, bir insan olarak gerçekten sevdiğiniz ve yapacağınız bir şeydir.
3.Çocuğu Seçtiyseniz
Üçüncü resimdeki çocugun küçük olduğunu düşünüyorsanız mantıklı düşünür grubuna aitsiniz demektir. Bir sorunla karşılaştığınızda genellikle muhakemeye dayanan kararlar verirsiniz. Sezgiye çok değer vermenize rağmen, bu tamamen sizin yetenekleriniz arasında değil. Sizin mantığınız tüm isteklerinizi yerine getirmenize yardımcı olacak! Önemli bir karar verirken genellikle birkaç dakika boyunca cevabı düşünür, kapsamlı bir analizden sonra, başarılı bir sonuca varırsınız. Temel erdemlerinizden biri liderliktir: en yakın arkadaşlarınız sizi gerçekten karizmatik ve istediğini elde eden biri olarak görürler, bu yüzden her koşulda sizi takip ederler. İşyerinizdeki otoriteniz sizden farklı düşünen herkesi ikna edebilmenizi mümkün kılar. Mantıklı düşünmeniz yaşamın farklı alanlarında birçok kapı açabileceği için bu yeteneğinizle gurur duymalısınız. Çoğu konu hakkında çok geniş bir bilgiye sahip olduğunuz çok açıktır: matematik, fen bilimleri, sanat, beslenme gibi... Etrafınızdaki insanlar yeteneklerinizi tanıyor ve yanınızda olmak için çok çabalıyorlar.