Telefonunuzu tutma şekliniz kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir.


İstatistiklere göre 2020 yılına kadar dünya üzerinde 3 milyara yakın akıllı telefon kullanıcısı olacak. Bu durum hem teknolojinin gelişimi bakımından hem de psikolojik olarak birçok farklı sonuca işaret ediyor.

Telefonların hayatımızdaki varlığı, bizi şekillendiriyor ve kullanım biçimlerimiz bile karakterimiz hakkında ilginç gerçekleri ortaya çıkarıyor.

Şimdi resme bakın ve telefonunuzu tutma şeklinize göre kişiliğiniz hakkındaki gerçekleri öğrenin.

Telefonunuzu tutma şekliniz kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir.
1. Telefonunuzu Tek Elle Tutuyorsanız
Eğer cep telefonunuzu tek elinizle tutup, internette geziniyor ve yazı yazıyorsanız, kendinizden emin bir kişisiniz demektir. Her şeyi riske atmaya hazır olan, ancak akıllıca davranıp istediği her şeyi elde etme yeneği olan birisiniz. Büyük riskleri almak, zekice hamleler yapmak ve arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmak en sevdiğiniz şeylerdendir. Söz konusu ilişkiler olunca daha farklı davranırsınız. Birini hayatınıza alırken onu önce iyice tanımayı ve ona gerçekten ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak istersiniz. Özellikle romantik ilişkilerde oldukça temkinli davranırsınız. Bu da sizi dışarıdan mesafeli ve daha soğuk biri olarak gösterebilir.
2. Telefonu desteklemek için bir elinizi ve ikinci elinizin baş parmağını ekranla çalışmak için kullanırsınız.
Telefonu bu şekilde tutmanız bilge biri olduğunuzu gösterir. Sezgilerine güvenen, zeki, bilgili, mantıklı ve sağduyulu bir bireysiniz. Bir adımı atmadan önce birkaç adım sonrasını mutlaka hesaplar, planlar ve öyle aksiyon alırsınız. Hayatınızda olan her şey için akıl yürütme eğilimindesiniz. Bu durum, başkalarının sizi aldatmasını oldukça zorlaştırıyor. Bununla birlikte, ilişki konularında pek akıllıca davrandığınız söylenemez. Bazen içinde bulunduğunuz ilişkilere zarar verebilecek hızlı ve düşüncesiz kararlar veren bir kişiliğe sahipsiniz. Dahası, aşk söz konusu olduğunda son derece yargılayıcı olursunuz.
3. Telefonu tutmak için iki elinizi kullanırsınız
Telefonu kullanmak için iki elinizi kullanmak, hıza olan sevginizi gösterir. Hızlı, verimli ve hemen karar vermeye hazırsınız. Hızla değişen bir ortama kolayca adapte olabilir ve yeni koşullarda etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu verimi göstermeniz oldukça nadirdir. Aslında tam tersi olur demek mümkün, çünkü iddialı tarzınız sizi insanlara yaklaşırken tedirgin bir ruh haline sokar!
4.Telefonu desteklemek için bir elinizi ve ikinci elin işaret parmağını ekranla çalışmak için kullanırsınız
Telefonunuzu bu şekilde tutmanız tamamen yaratıcılıkla ilgilidir. Hayatta uygulamaya çalıştığınız birçok harika fikriniz var ve bunu oldukça iyi yapıyorsunuz. Tüm düşüncelerinizi bir araya getirmek ve dünyayı hayrete düşürecek başka bir başyapıt yaratmak için yalnız olmayı seviyorsunuz. Yeni bir proje, resim veya kitap olsun, eserleriniz genellikle büyük başarılara sahiptir. Romantik ilişkilerde ise bu yaratıcılık utangaçlığa döner ve sizi yeni ilişkiler kurmaktan alıkoyar. Fakat yeni tanıştığınız kişi sizi daha iyi tanıdığında, kesinlikle kişiliğinize hayran kalacaktır.

Telefonunuzu tutma şekliniz kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir.

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı