Kedi, Sizi Ve Evinizi Negatif Enerjiden Koruyan Sihirli Bir Evcil Hayvandır

Birçoğu evcil hayvanına önem vermez. Özellikle bu, hayatınızı etkileyebilecek inanılmaz büyülü enerjiye sahip kediler için geçerlidir.

Kedi sadece sahibini değil, bütün aileyi de etkiler. Aslında, içinde bulunduğunuz konutu, çevrenizi ve sosyal çevreye ait olan herkesi onun bakımı altında tutar.

Kediniz kollarınıza atlamak veya size sürtünmek istediğinde sinirlenmenize gerek yok. Sadece pozitif enerjisini sizinle paylaşıyor. Eğer onu geri püskürtürseniz, o zaman bu astral kuvveti emme olanağından kendinizi mahrum bırakırsınız. Bu evcil hayvanla ikinci bir şansınızın olmayacağını unutmayın. Kediler son derece hassastır ve sadece enerjilerini sizinle paylaşmayı bırakmakla kalmaz, aynı zamanda size daha önce sundukları şeyleri de geri alabilirler.

Kediler odanızın cazibesidir. Onlar güçlü iç enerjileri ve auraları sayesinde, sizin için kötü niyetli olan olumsuz kişileri ve negatif enerjileri kovacaktır. Kedi ayrıca, aniden bir konut değiştirmeye karar verirseniz, yeni bir yere daha iyi uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Kediler kötü ruhlardan kurtulmaya nasıl yardımcı olur?

Herhangi bir kedi başka dünyaya ait bir şeyin varlığını hisseder. Ve kötü bir ruhun evinize yerleştiğini anlarsa, mecazi olarak onları kendi içine çeker. Bu sayede evde yaşamak daha kolay hale gelir. Kedinizin sık sık bir noktaya baktığını veya sürekli aynı yerde oturduğunu tespit ederseniz, kötü ruhların varlığını hissetmiş demektir. Duaları düzenli olarak okuyarak evcil hayvanınızın onlarla başa çıkmasına yardımcı olabilir, böylece bir temizlik uygulaması düzenleyebilirsiniz. Kedilerin astral vizyonu çok gelişmiştir, böylece kötü ruhları ve hayaletleri korkutabilirler.

Kediler evde nasıl yardım eder?

Kıskançlık her zaman hayatımıza eşlik eder. Ve eğer biri servetinize ya da mutlu aile hayatınıza göz ucuyla bakıyorsa, istemeden bile olsa bu kişi bir lanet uyandırabilir. Acı çekmeye, servet ve umutları kaybetmeye başlayabilirsiniz. Nazarın kurbanı olduğunuzu anlar fark ettiğinizde, kedinizle daha sık iletişim kurmaya çalışın. Sol elinizi başından kuyruğuna doğru okşayarak iki elinizle dokunun. Bu sizi evcil hayvanınıza bağlayabilir. En güçlü lanetlerden ve sizi olumsuzluktan kurtarabilir.

Kediler, kozmik enerjinin gönderildiği güçlü bir kanalın düzenlemesidir. Böylece evinizi pozitif enerji ile dolduruyorlar. Bu evcil hayvanların refah kazanmanıza yardımcı olmasının nedeni budur. Kediler kendilerini yaşadıkları evde jeopatik bölgeleri bulurlar. Bunlar evdeki en negatif enerjinin kaynağıdır.

Bir kedi nasıl iyileştirebilir?

Kediler, bir kişiyi iyileştirebilecek olağanüstü sihirli güçlere sahiptir. Bu herhangi bir cins ve evcil hayvan rengini ifade eder. Etkilenen yeri bulurlar ve sahiplerini iyileştirmek için üzerine uzanırlar. Etkiyi sadece evcil hayvanınızı okşayarak uzatabilirsiniz. Ayrıca, bu davranış duygusal ve zihinsel stresi azaltabilir. Ayrıca kedilerin görme bozukluğunu tedavi edebileceği de bilinmektedir. Şifacılar bu durumda beyaz kedi almayı önerir. Olağanüstü iyileştirici özelliklerinin olduğuna inanılmaktadır.

Kediler eşsiz yüz ve diğer fiziksel özellikleri sayesinde güçlü iyileştirici özelliklere sahiptirler.