Bana Ayaklarının Nasıl Olduğunu Söyle, Ben De Senin Nasıl Biri Olduğunu Söyleyeyim!

Parmak uçlarınızın kişiliğiniz hakkında çok şey söylediğini biliyor muydunuz?

Bilim insanlarının hesaplarına göre, ayaklarımız hayatımız boyunca vücudumuzunun en çok hırpalanan kısmıydı,çünkü ayaklarımızla 10 milyon adım bile atabiliriz.

İki ayak, iskeletimizin oluşturduğu tüm kemiklerin dörtte birini içerir. Dik durmamıza ve hareket etmemize yardımcı olmanın yanı sıra, ayaklarımız da iletişimsel bir işleve hizmet eder.

Güvensizliği, sabırsızlığı, çekingenliği ve kafa karışıklığını ortaya çıkarabilir. Ayak parmaklarımızın şekli de her birimiz hakkında belirli bilgiler içerir.

Şimdi resme dikkatlice bakın ve ayak şekliniz bu resimdekilerden hangisine benziyorsa onu seçin. Sonuçlar sizi oldukça şaşırtabilir.

Bana Ayaklarının Nasıl Olduğunu Söyle, Ben De Senin Nasıl Biri Olduğunu Söyleyeyim!
1. Ayak şekliniz birinci resimdeki gibiyse
Ayağınızın en uzun parmağı başparmağınız ise, kendinizi dünyanın en şanslı ve mutlu insanı olarak düşünebilirsiniz. Yeteneklisiniz ve çevrenizdeki herkesi şaşırtacak şekilde sürekli kullandığınız harika bir hayal gücünüz var. Yakınınızdaki kişiler kalıpları kırma yeteneğiniz için size değer veriyor, ancak yeterince konsantre olmakta zorlanıyorsunuz. Neyse ki bu durum, sadece yüzlerce şeyle ilgilendiğiniz için olur ve bazen kafanız karışmış gibi hissedersiniz.
2. Ayak şekliniz ikinci resimdeki gibiyse
Ayağınızın ilk üç parmağı ile kalan iki parmak arasında boyut olarak gözle görülür bir fark varsa, iyi bir yerdesiniz demektir. Her şeyden önce sosyal yetenekleriniz göze çarpmaktadır. Siz doğuştan bir lider ve mükemmel bir düzenleyicisiniz: Yakın arkadaşlarınız sizi dinamik ve eğlenceli biri olarak görüyor. Her şeyle nasıl başa çıkacağınızı iyi biliyorsunuz ve diğerleri, farkında olmasanız da, size ve fikirlerinize bağlı olarak yaşıyor.
3. Ayak şekliniz üçüncü resimdeki gibiyse
İkinci parmağınız baş parmağınızdan daha uzunsa siz çok çalışkan bir insansınız demektir. Hayallerinizi ve arzularınızı gerçeğe dönüştürmeye odaklısınız.Aynı zamanda, sadece başkalarının güvenini kazanmakla kalmayıp, onlara yaşamın en önemli yönlerini takdir etmelerine yardımcı olan çok sakin ve dürüst bir karaktere sahipsiniz.
4. Ayak şekliniz dördüncü resimdeki gibiyse
Başparmağınız diğer parmaklarınızdan daha uzunsa ve diğer parmaklarınız düz bir çizgi oluşturuyorsa, bu sizin için oldukça iyi bir haber. Başkalarının sizin hakkınızda en çok takdir ettiği şey, onları dinlemeniz, onlara tavsiyelerde bulunmanız ve kendi sözcüklerinden sonuçlar çıkarmanızın harika olmasıdır. Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza dünyadaki her şeyden daha çok değer veriyorsunuz. İnsanların paradan, kariyerden ve mal varlığından daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz. Sevgiye karşı duyarlı ve hassas olmanız sizin en belirgin karakteristik özelliklerinizden biridir.
5. Ayak şekliniz beşinci resimdeki gibiyse
İkinci parmağınız başparmağınız ve diğerlerinden daha büyükse Siz büyüleyici ve maceracı bir insansınız demektir. Sevgi dolu bir ruhunuz var. Yakın çevreniz bu özelliğinizi seviyor, çünkü keyfiniz yerinde olmasa bile, varlığınız diğerlerini iyi bir ruh hali içinde olmaya teşvik ediyor. Ancak sizin hakkınızda Bilmedikleri şey ise bazen kendinizi utangaç ve utanç verici hissetmenizdir. Açık doğanız ve özgünlüğünüz sayesinde insanlar sadece yanınızda olarak kendilerini daha iyi hissederler.