Bir Deniz Kabuğu Seç Ve Yaşam Tavsiyeni Al

Önümüzdeki birkaç günün nasıl olacağını merak ediyor musun? Öğrenmek için resimdeki deniz kabuklarından birini seç.

Bir şeylerin neden olduğuna dair daha derin bir anlayışa sahip olduğumuzda, hayatımızın belirli bir şekilde görünmesinin ve hissetmesinin manevi nedenini kavrayabiliriz.

Önümüzdeki birkaç günün sana neler getireceğini görmeye hazır mısın? Öyleyse, gözüne çarpan deniz kabuğunu seç.

Bir Deniz Kabuğu Seç

Bir Deniz Kabuğu Seç Ve Yaşam Tavsiyeni Al
1.Deniz Kabuğunu Seçtin
Sana tavsiyemiz, duygularının muhakeme becerilerine hükmetmesine izin vermek yerine gerçeklere bağlı kalmandır. Her duruma kişisel bakış açını ve duygularını eklemek yerine, gerçek olayları ve verileri gözden geçirerek çok daha fazla netliğe sahip olacaksın. Evet, duygularımız ve ayrıca farklı durumlar hakkında nasıl hissettiğimiz önemlidir, ancak önümüzdeki birkaç gün için, gerginliğe ve duygusal gevşemeye kapılmak yerine, gerçek olaylara sadık kalmak, daha iyidir. Not: Diğer insanların tepkilerinden fazla etkilenmemeye de dikkat et.
2.Deniz Kabuğunu Seçtin
Seni raydan çıkaran, sarmal oluşturan ve orada olmaktan kendini rahat hissetmediğin o derin karanlık yere giden duygusal bir tetikleyicide ustalaştın ve üstesinden geldin. Hem iç kısımlar hem de dış benlik, kan, ter, gözyaşı ve olumsuz egonun üstesinden gelinerek ulaşılan duygusal olgunluk noktasına ulaştın. Şimdi 'duygusal tetikleyicin' için bu düğme tekrar açılırsa şaşırma. Yeni başa çıkma mekanizmalarını mevcut duruma uygulayarak, nasıl tepki verdiğinin hikayesini değiştirebilmen senin için önemlidir.
3.Deniz Kabuğunu Seçtin
Yüksek Benliğinin şu anda sana birçok mesajı var. İç tefekkür için zaman ayırmadıysan, öyle yap. Zaten o zamanı ayırdıysan, bağlantı kurmak için meditasyon ve sessizlik zamanını artırman gerekebilir. Bilgiler, indirilebilir bir kılavuz ve bilgelik olarak senin için mevcuttur ve yalnızca kısa bir süre için alınabilir.Ruh bazen bunu rastgele semboller ve mesajlar kullanarak bize ilettiğinden, bu süre zarfında not almak için elinin altında bir kalem ve kağıt bulundur.

Share your Results: