Hangi Kapıdan Geçmek İstersiniz.Seçtiğiniz Kapı Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor


Bizim çizdiğimiz belirli yönler var, ve diğerlerinden uzaklaşmaya eğilimliyiz. Hangi kapıdan geçmeyi seçersiniz? Kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki dört kapıya bir göz atmak ve içinden geçmek istediğinizi seçmek. Mevcut durumunuza ve yaşadığınız duygulara bağlı olarak, tercihleriniz değişecektir.

 1. Seçmiş Olduğun Kapı Senin Hakkında Neler Söylüyor Bir Bakalım...

  1. 1 NUMARALI KAPI
  2. 2 NUMARALI KAPI
  3. 3 NUMARALI KAPI
  4. 4 NUMARALI KAPI

Hangi Kapıdan Geçmek İstersiniz.Seçtiğiniz Kapı Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1 Numaralı Kapıyı Seçtiniz

  İşleri hafif ve havadar tutmaktan hoşlanan eğlenceli bir bireysiniz. Hepimiz başkalarını beslemek ve yaşamdaki basit lüksleri takdir etmekle ilgiliyiz; Güzel yemek takımları, en sevdiğiniz mum veya yerel fırından çıkan esnaf ekmeği gibi.

   Büyük olasılıkla seyahat ve diğer kültürler çok fazla merakınız var. Gerçekten herkes için en iyisini ve hoş bir atmosfer yaratmayı seviyorsunuz. Yardım ya da desteğe ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, birisine sormanızın hiçbir sakıncası yoktur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2 Numaralı Kapıyı Seçtiniz

  Eğlenceli  kişiliğiniz sizi canlı ve genç tutar. Her ne kadar kolay ilerliyor olsanız da, hayatınızdaki belirli şeyler hakkında daha az kendine güven ve endişe yaşama eğiliminiz vardır. 

  Genellikle örgütlenmezsiniz; Ancak, karmaşık sorunu çözmek için kendinize nereden yardım etmeye başlamanız gerektiğini bile bilmiyorsunuz. Gururlu bir insansınız ama kendinizi daha çok sevmeyi öğrenmelisiniz. 

  Kendinizi ifade ederek benliğinizi bulmak için zaman ayırmalısınız. Şu anda kendinizi dünyaya nasıl ifade ediyorsunuz? Çevrenizde size yardımcı olabilecek kişiler olduğunu unutmayın, ancak yardım almaya istekli olduklarını bilmelerine izin vermelisiniz.

   İnsanların içeri girmesine izin verdiğinizde hayat sizin için çok  daha kolay olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3 Numaralı Kapıyı Seçtiniz

  Her zaman tüm işleri yapan ilginç bir insansınız. Kendinizi tutumlu yaşamınızda övünen şaşırtıcı bir problem çözücüsüsünüz. Karmaşık bir yaşam yaşamak ve genellikle temelleri ile almak istersiniz.

   Başkaları için bir şeyler yapmaktan çok hoşlanıyorsunuz.  Komşunuzun tuvaletini tamir etmek, anneniz için geri kazanılan ahşaptan bir kuş evi inşa etmek ya da arkadaşınızın alışveriş merkezinde harika bir oturma odası bulmasına yardım etmek; Bir eli ödünç vermek için her zaman oradasınız. 

  Hayatın özel olduğunu unutmayın. Sen çok özel bir insansın

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4 Numaralı Kapıyı Seçtiniz

  Biraz dramatik olabilen eski bir ruhsun. Kendinizi yazı, müzik, sanat gibi şeylerle ifade etmeyi seven çok sanatsal bir insansınız. 

  Sen bir ikilemsin; çünkü çok açık ve dost canlısı olabilirsin, ama kapalı ve derin de olabilirsin. Sık sık düşüncelerinizi ve sıkıntılarınızı kendi içinizde yaşıyorsunuz. 

  Hiç kimsenin sizi gerçekten anlayamayacağını düşünebilirsiniz, ancak kendinizi açıp hislerinizi paylaşmanıza izin veriyorsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 

  Derinlerde herhangi bir kusurla karşılaşmazsınız ve herhangi bir grup durumunda “kaya” olarak karşılaşma gereğini hissedersiniz. İnsanların hislerini sizinle paylaşmaya istekli olduklarını ve duygularınızı onlarla paylaşmanızı istediklerini bilin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Hangi Kapıdan Geçmek İstersiniz.Seçtiğiniz Kapı Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı