Ruhunuzun Duyması Gereken Mesajı Almak İçin En Sevdiğiniz Meleği Seçin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_c5a69eb3-fc18-4c2f-9f62-0bc8ab20b26c-1.jpg

“Melek” kelimesinin anlamı habercidir; iletişim ve rehberlik onların özelliğidir. Meleklerinizden gelen mesajlar her zaman en yüksek iyiliğiniz içindir; sizi rüyalarınıza, amacınıza, mutluluğunuza, neşenize ve barışa yönlendirir.

Melekler bize, tüm bu olaylara karşı çok olumlu bir taraf olduğunu ve tüm yaşamlarımızda daha barışçıl bir dünya yaratmak için yapabileceğimiz çok şey olduğunu garanti eder. Onların mesajları, yalnızca kendi yaşamlarımızı değil, dünyanın durumunu da iyileştirmek için her birimizin doğru yapabileceği şeyler hakkında bize fikir verir.

Koruyucu meleklerinizi kendi İlahi Yaşam Koçlarınız olarak düşünün. Onların rehberliği gerçekten her zaman olumlu, koşulsuz sevgi dolu ve çok dürüst, ama asla yargısal veya olumsuz, en iyi çıkarlarınız içindir. Meleklerinize her zaman en iyi tavsiye, danışmanlık ve bilgi için güvenebilirsiniz.

Aşağıdaki 4 meleğe bir göz atın ve ruhunuzla konuşan birini seçin.

 1. Aşağıdaki 4 meleğe bir göz atın ve ruhunuzla konuşan birini seçin.

  1. 1.MELEK
  2. 2.MELEK
  3. 3.MELEK
  4. 4.MELEK

Ruhunuzun Duyması Gereken Mesajı Almak İçin En Sevdiğiniz Meleği Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. MELEK (Kendini Sev)

  Öz sevgi, hayatınızın temelidir. Kendinizi ve sevginizi gerçekten sevdiğiniz, bağışladığınız ve kabul ettiğinizde; Bu enerjiyi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sadece kendimiz için sahip olduğumuz şeyi verebiliriz. 

  Kendinizle daha koşulsuz olarak sevecen olduğunuzda, bunu başkalarına da veriyorsunuz; yaşamınız boyunca daha sağlıklı ilişkiler kurun. Tüm sevgi içten gelir ve nefret de aynı şekilde. Kendini sevmek, enerjiyi daha da çoğaltır ve daha fazlasını çeker. Kendini sevmek dünyayı sevmektir!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2. MELEK (Sana Neşe Getiren Şeyleri Yap)

  Sevinç, sevgi ile hizalı, çok yüksek titreşimli bir enerjidir. Neşeli şeyler yaptığınızda, bu enerjiyi başkalarına verirsiniz. Bireysel Yaşam Amacımızın her biri, başkalarına bize en büyük neşeyi getirecek şekilde hizmet etmektir (çünkü yaptığımız zaman, gezegenin enerjisini yükseltmeye yardımcı oluruz). 

  Günlerinizi stresli, umutsuz veya mutsuz bir şekilde harcadığınızda, bu enerji hayatınızdaki herkesi etkiler; Bu süzülüyor! Eğer sadece bir Melek Mesajında ??hareket ederseniz, bu en önemli olanı olacaktır; Sadece yaşamınız için değil, çevrenizdeki herkesin ve büyük iyiliğin yaşamları için.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3. MELEK (Karşılaştırmayı Bırak)

  Kendimizi veya hayatlarımızı başkalarıyla karşılaştırdığımızda, titreşimimizi düşürürüz.

  Karşılaştırma ya bizi yanlış hissettirmek ya da daha kötü hissetmek için yapılır; her iki şekilde de kazanamaz.

  Odaklanmak için ihtiyacınız olan tek yol kendinizdir, çünkü değiştirebileceğiniz tek kişi kendinizsiniz. Başkalarının size ilham vermesine ve potansiyelinize inanmalarına izin verin; Kıskançlık veya yargısal hissetmek yıkıcı enerjinin açık bir göstergesidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4. MELEK (Barış Ara)

  Dünya barışı her seferinde bir kişi olur. Ne kadar huzurlu olursanız, dünyayı enerjinizle daha huzurlu bir hale getirebilirsiniz.

   İlk dört mesajın tümü, hayatınızda daha fazla barışa sahip olmanıza yardımcı olmak için birleşir, ancak bunu destekleyebilecek başka uygulamalar da vardır.

  Meditasyon, yaratıcı ifade, yoga, fiziksel egzersiz, temizlik, yemek yeme, enerji çalışmaları, şifa çalışmaları , çakra dengeleme ve şifalı kristal kullanımı, hayatınızda daha huzurlu ve enerji yaratan araçlardır. 

  Bu prensip etrafında odaklanın ve hayatınızı çok olumlu şekillerde değiştirecek ve etkileyecek olan ruhsal bir uygulama yaratın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın