Mevsim Testi Sizi Neyin Endişelendirdiğini Ortaya Çıkaracak

Seçtiğiniz mevsim sizi en çok neyin endişelendirdiğini ortaya çıkaracak

Bir Mevsim Seçin

Mevsim Testi Sizi Neyin Endişelendirdiğini Ortaya Çıkaracak
Sonbahar Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, artık çocuklarla ilgili konular hakkında endişelendiğinizi gösteriyor. Bunlar hem çocuklarınız hem de eğitim veya öğretim için size emanet edilenler olabilir. Şu anda hamile olmanız ve yaklaşan doğum için endişelenmeniz mümkündür. Aynı zamanda çocuğunuzun davranışları, işteki veya okuldaki sorunları hakkında endişelendiğinizi de gösterebilir.
Kış Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, kendi kişisel yaşamınız için endişelendiğinizi gösterebilir. Eşinizle veya aile ilişkinizle ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Üzülmeyin! Yakında her şey sizin için çok daha iyi olacak.
İlkbahar Mevsimini Seçtiniz
Seçiminiz, başka birinin sizin hakkınızdaki görüşleri tarafından endişelendiğinizi gösterir. Uzun süre eylemleriniz ve başkalarının huzurunda söyledikleriniz hakkında düşünürsünüz. Rahatlamaya ve diğerleri hakkında daha az düşünmeye çalışın.
Yaz Mevsimini Seçtiniz
Yaz mevsimini seçmeniz şüpheli ve aşırı derecede etkilenebilir bir kişi olduğunuzu gösterir. Her türlü şey için endişelenebilirsiniz. En önemlisi başarılı bir insan olamayacağınızdan ve arkadaşlarınızdan destek bulamayacağınızdan korkuyorsunuz. Ama endişelenmeyin. Herkes sizi seviyor ve kesinlikle sizi destekleyecek.

Share your Results: