Bir Resim Seçin Ve Geçmiş Hayatta Kim Olduğunuzu Öğrenin

Geçmiş yaşamınızda kim olduğunuzu bilmek ister misiniz? Bu bilgi çok ilginç olabilir!

Tek yapmanız gereken resme bakmak. Resimde birkaç totem hayvanı göreceksiniz. Doğru bir açıklama için bunlardan birini seçin. Bu hayvanların her birinin kendi anlamı vardır. Açıklamanın çok beklenmedik olabileceğini unutmayın. Bu yüzden resimlerin anlamını tahmin etmeye çalışmayın. Sezgisel olarak seçin.

Bir Resim Seçin

Bir Resim Seçin Ve Geçmiş Hayatta Kim Olduğunuzu Öğrenin
1.Resmi Seçtiniz
Seçiminiz, geçmiş yaşamdaki faaliyetlerinizin tahminler ve mistisizm ile ilişkilendirilebileceğini gösterir. Bir mistik, bir tıp insanı veya bir şifacı olmanız mümkündür. Seçiminiz, insanlara zarar vermekten çok iyilik yaptığınızı gösteriyor. Ama her şeyi ilgisizce yapmadınız. İnsanlara yardım etmeyi sevdiğiniz için yaptınız.
2.Resmi Seçtiniz
Bu totem hayvanının seçimi gücünüzden bahsediyor. Geçmiş bir hayatta hayat kurtarıcıydınız. Faaliyetiniz tıp, askeri işler veya büyücülükle ilgili olabilir. İşiniz için para almadınız ama hiçbir şeye de ihtiyacınız yoktu. Kurtardığınız insanlar ellerinden gelen her şeyle size teşekkür ettiler. Şimdi sevgi ve mutluluk dolu bir hayat yaşıyorsunuz. Size geçmişiniz, doğru yaşamınız için bir değer olarak verilmiştir.
3.Resmi Seçtiniz
Seçiminiz geçmişte faaliyetinizin sanatla ilişkili olduğunu gösteriyor. Dans etmek, resim yapmak veya müzik aleti çalmak gibi bir yeteneğiniz olabilir. Sahnede parladınız, ama günlük hayatta çok uysal ve kararsız bir insandınız.
4.Resmi Seçtiniz
Seçiminiz, geçmiş yaşamda ağır fiziksel emekle uğraştığınızı gösteriyor. Tarlada veya inşaatta çalışmış olmanız mümkündür. Geçmiş yaşamınızdan hala birçok niteliğe sahipsiniz. Bunlar azim, sıkı çalışma ve eylemleriniz için sorumluluktur.

Share your Results: