Burcunuza Göre Hangi Sayı Size Aşk, Şans ve Para Getiriyor


Astrolojide sayılar sadece soyut bir şey değildir. İnsanları belirli bir şekilde etkileyen belli bir enerjileri vardır.

Bu bilgi doğrudan gezegenlerin etkisiyle ilgilidir. Başka bir deyişle, her burçta ona mutluluk getiren bir sayı vardır. Sayılar hepimizin çevresinde – adresler, telefonlar, plakalar, bizim için önemli olayların tarihleri ??… Eğer onları tam olarak kontrol edebiliyorsak, tüm bunlar bizim yararımıza olacak!

GÜNEŞ – 1 (ASLAN)

Güneş, Aslan burcunda doğan insanları etkiler. Bir numara, faaliyete başlamanın ve iş dünyasında başarının olumlu bir sembolüdür. Aslanlar için 1 Numara sadece “başarı için bir mıknatıs” dır. Aslanların dikkatli olması gereken bir diğer sayı da 2’dir. Onları her zaman geri çekecek ve gelişimlerini önleyecektir.

AY – 2 (YENGEÇ)

2 numara yengeç burcuna yeterli sevgi ve güvenlik gücünü getiriyor. Yengeç burçları 2,22,222 sayı kombinasyonlarına sık sık rastlarlarsa şans ve refah çok yakında onlara geliyor demektir.

MARS – 3 (KOÇ – AKREP)

Üç, şanslı bir Koç ve Akrep sayısıdır. Rekabetin veya kalkınmanın temeli olan herhangi bir alanda, 3 numara ile çevrelenmenin daha iyi olduğunu bilmeleri gerekir.

MERKÜR – 4 (İKİZLER – BAŞAK)

İşte zaten bilgi enerjisi, derin düşünce, bilim, ticaret, bilgi alışverişi. 4 İkizler ve Başak’a mutluluk getirir. Ve kişi gazeteci, girişimci, tercüman, yazar, yayıncı ve herhangi bir bilgi faaliyeti olarak çalışıyorsa gücü iki katına çıkar.

JÜPİTER – 5 (YAY)

1 numaradaki gibi, burada da sadece Yay için güçlü bir pozitif enerjimiz var. Özellikle de çalışmaları insanlarla sürekli iletişim ile ilgiliyse. Bir zamanlar Yayların kaderin sevgilisi olduğu söylenirdi. Diğer numaralardan bağımsız olarak, 5 numara yayların şanslı numarasıdır.

VENÜS – 6 (TERAZİ – BOĞA)

Altının Terazi ve Boğa işaretlerinden hissedilen özel bir uyumu var. Bu sayı, sevdikleri bir şeyi yapıyorsa onlara şans ve memnuniyet getirir. Örneğin, onlar için mükemmel bir düğün tarihi 06:06. Ayrıca, 6’yı daha iyi bir etki elde etmek için bir araya getirebilen “dost” numaralara sahip olun. Örneğin, ilişki ve evlilik – 4 ile birleştirin. Hizmette daha fazla yaratıcılık ve başarı için – 9 ile birleştirin.

SATÜRN – 7 (OĞLAK)

Bir bütün olarak Yedi şanslı bir sayıdır, ancak günlük açıdan çoğu şans Oğlak’a gelir. Satürn engellerin gezegenidir. Bu burç temsilcileri tüm zorlukları halledecekler. Mistik bir şey var – 7 sayısı onların koruyucu meleklerinin tavsiyelerini “duymalarına” yardımcı oluyor.

URANÜS – 8 (KOVA)

Sekiz Kova için şanslı bir sayıdır. 8, görünmez boyutlardan bize enerji çekmelerini sağlayan çift görüntüdür. 8 geri kalanın üstünde bir seviye olan farklı, yetenekli, orijinal insan sayısıdır, ancak ne yazık ki, düzenli olarak yanlış anlaşılmaktadır. 8, Kova’nın daima enerjik ve yaratıcı olmasına yardımcı olan bir sonsuzluk simgesidir. Spiral olarak görülebilir, böylece spiral elementli herhangi bir mücevher işareti takmak kova burcundakilere şans getirir.

NEPTÜN – 9 (BALIK)

Şekil 9, daireyi kapatarak tamlığın bir simgesidir. 9 numara sezgiyi geliştirir ve zor zamanlarda doğru karar verilmesine yardımcı olur. Ayrıca balık burcundakiler sık sık 9 numarasını görüyorsa aşk hayatında yeni bir döneme gireceklerinin de habercisi olabilir.

Burcunuza Göre Hangi Sayı Size Aşk, Şans ve Para Getiriyor

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı