Müziğin Kişiliğin Üzerindeki Etkisini Öğren


Bana dinlediğini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. Müziğin kişilik üzerindeki etkisi çok büyüktür, hiperaktif çocuklarda aşırı heyecanlanmayı azaltmana yardımcı olur.

Yerleşik karaktere sahip yetişkinler, duygusallığı zenginleştirmek için çeşitli müzik türlerinin stil çeşitliliğini kullanabilir. Müzik parçasının seçimi bazı karakter özelliklerini yansıtır.

Müzik tercihlerin tesadüfi değildir, yetiştirilme tarzını yansıtır ve ruh halini anlatır. Bilimsel araştırmaların kanıtladığı gibi, müzik ve kişilik gelişimi yakından bağlantılıdır. Karakterini müzik türüne göre belirleyebilirsin, sadece ‘ruhunu ele geçiren’ besteleri seçmen yeterlidir.

Sevdiğin Müzik Türünü Seç

Müziğin Kişiliğin Üzerindeki Etkisini Öğren
Rock ve Heavy Metal Seçtin
Bu olağanüstü düşünceye sahip yaratıcı insanların seçimidir. Ek bir özellik, düşük benlik saygısı ve düşük sosyal aktiviteye sahip içe dönüklerdir. Yazın plajda çalışmayı tercih ederler.
Pop Müzik Seçtin
Bu seçim farkındalık ve algı için en erişilebilir olanıdır. Yaratıcı potansiyeli düşük, bilimden uzak ve karmaşık duygusal deneyimler yaşayamayan kişiler tarafından tercih edilir.
Rap Seçtin
Bu müzik türü sosyal ve bağımsız insanlar tarafından sevilir. Çünkü fikirlerini savunmayı severler.
Klasik Müziği Seçtin
Bu müzik türü klasik bir yetiştirme ve kaliteli eğitime sahip yaratıcı insanları kendine çeker. Bazıları öyle olmasa da klasikleri bilen biri gibi görünmeye çalışarak gerçeğe uymayan bir izlenim vermeye çalışıyor;
Elektronik Müziği Seçtin
Bu istikrarlı bir ruha ve sakin bir karaktere sahip insanları cezbeder. Bu tür, taraftarların çoğu teknik zihniyete sahip insanlar arasında bulur.
Reggae Seçtin
Bu bir müzik türü olmaktan çok bir yaşam biçimidir. Reggae taraftarları hafif bir karaktere sahiptir, çatışmasızdır ve biraz kayıtsızdır. Yaşam koşulları ve maddi mallar talep etmezler.
Caz Seçtin
Bu türün hayranları arasında, yüksek düzeyde zekaya sahip çok fazla sayıda insan var, çünkü bu müzik özel bir zihniyet gerektirir.

Müziğin Kişiliğin Üzerindeki Etkisini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı