Evinizde Nesneler Kırıldığında Bunun Ne Anlama Geldiğini Bilin

Evinizdeki tabaklar ve bardaklar belirgin bir sebep olmadan sürekli olarak kırılıyor mu? Evdeki kırılmaların anlamını öğrenin. Böylelikle zihninizin ve ruhunuzun bilmenizi istediklerini anlayın.

Evdeki Kırılmaların Anlamı

Hayatımızdaki rüyaları ve olayları, iç varlığımızın bizi davet ettiği tek işaret olarak düşünüyoruz, ama buna evde bir şeyler kırıldığında ne anlama geldiğini de eklemeliyiz, çünkü kendi enerjilerimizin ve duygularımızın çevremizdeki dünyaya bir yansımasıdır.

Evdeki bu “kazaların” ruh halimizle nasıl ilişkili olduğunu bilin, böylece şu anda hissettiğimiz uyarı işaretlerini daha iyi tanıyabilir ve farkedebiliriz.

Kırılmaları Yorumlama

Burada, belirli bir süre içinde sık ve gözle görülür kırılmalar hakkında konuşuyoruz. Yani, eğer bir gün evinizde bir bardağı yıkarken düşürüp kırarsanız bu basit bir kazadır ve camda enerjik bir kırılma değildir. Öte yandan, havaalanının yanında veya bir metro istasyonunun yakınında yaşıyorsanız ve zemininiz sürekli titreyip pencerelerinizi kırıyorsa bu da, enerjik bir durum değil, fiziksel düzlemin bir durumu olacaktır.

Belirgin olmayan cisimlerin kırılmasını açıklayan hiçbir neden olmadığında ve bazen bir süre içinde tekrar edildiğinde örneğin, bir hafta içerisinde gözlükler, bardaklar, camlar ve vazolar kırılırsa enerjik bir fenomenden bahsedebiliriz, bu durum genellikle çevremizdeki dünyaya kendi duygularımızın bir yansımasıdır.

Neyin kırıldığını analiz etmek, bu sinyalin kendi duygularımızla nasıl ilişkili olduğunu belirlemeye çalışmak gerekir. Örneğin, bir çift güneş gözlüğü, cüzdanda taşıdığınız küçük bir ayna ve bir cep telefonunun ekranı kırılırsa, bu nesneler arasında bir ilişki fark etmeyebiliriz … “Görmek” için kullandığımız tüm unsurlar, yani enerjilerimiz ve çevrenin enerjileri bize istemediğimizi veya olanları göremediğimizi bildirir.

Bu açıklamaya devam ederek, evdeki nesneler kırıldığında ne anlama geldiğini analiz etmek için aşağıdaki genel kavramlara bir göz atalım:

Cam Kırıldığı Zaman Ne Anlama Geliyor?

Gözlükler özel bir konudur, çünkü varlığımızın enerjik ifadesi bakımından çok asil unsurlardır. Fiziksel bir seviyede, patlamadan veya kırılmadan önce belirli bir titreşim frekansına karşı direnç gösterirler: Belirli bir süre yüksek seviyede söyleyen Soprano nun, zarif bir kristal camı kırmayı başardığını düşünün.Aynı şekilde, duygularımız biraz kontrolden çıktığında ve aynı zamanda onları doğru şekilde ifade etmediğimizde (belki de onları henüz kabul etmediğimiz için), yansıttığımız enerji, pencerelerin, süslemelerin, bardakların, gözlüklerin, tabakların veya her ne olursa olsun, evinizde belirli bir titreşime neden olur ve kırılırlar.

Evin bardakları, kişi tarafından bilinen ya da bilinmeyen ancak duygularında çok aktif olan kavgalar, endişeler, stres ya da diğer koşullar olduğu zaman, yüksek bir enerji konsantrasyonuyla kırılabilir. Yıkanırken kırılan bir camın bir gösterge olmadığını, ancak banyodaki ayna ve pencere camını veya buzdolabındaki bir tabakayı kırdığınızda, daha iyi analiz edebileceğiniz bir desen olduğunu unutmayın.

Evinizde yüksek enerji konsantrasyonları olup olmadığını görün. Ayrıca, camın kırıldığı zaman belirli bir şeyi düşünüyorsanız; Örneğin, bir insanı düşünüyorduysanız ve camı kırdıysanız, içindeki bir şey sizi o kişi hakkında uyarabilir. O zaman bir gezi yapmayı düşünüyorsanız, belki yapmamalısınız. Bir işletme kurmayı düşünüyorsanız, tekrar düşünmelisiniz. Bu enerjik tahminler, zihninizin ve ruhunuzun ne olduğu veya ne düşündüğünüzle aynı fikirde olmadığını söyleyen açık uyarılardır.

Cihazların Kırılması Ne Anlama Geliyor?

– Cihazlar bağlandığında çalışmaz veya kıvılcım çıkarmazsa, o odada ya da onları kimin kullandığı konusunda duygusal bir aşırı yük olduğunu söylerler.

– Diyaloğa duygusal olarak yakın olduğunuzda (açıklama yapmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız veya herhangi bir şekilde iletişim kurmak istemiyorsanız), cep telefonlarının kırılması veya kötü çalışmaya başlaması yaygındır.

Kapılar Açıldığında…

– Kapı genellikle açıklama yapmadan açılırsa veya sık sık açık bırakırsanız, birisinin hayatınıza girmesini istersiniz. Aksine, birisi evde olduğunda kapı açılırsa, onun hayatınızdan çıkmasını istersiniz.

– Dolapların kapıları sebepsiz yere açılırsa, bunlarda yeni bir şeye ihtiyacınız olduğunu gösterebilir: daha fazla giyecek, daha fazla yiyecek, daha fazla sağlık ve benzeri. Öte yandan, eğer kapılar kapalıysa, orada tuttuğunuz şey sizin için çok fazla demektir.

– Eğer sıkışan çekmeceleriniz varsa, geçmişten varsaymak istemediğimiz, bizi iyi yapmayan veya dünyaya göstermek istemediğimiz konular var demektir.

– Kilit kilitliyken yine kilitlenirse (kilit, kilit) durumu analiz edin: eğer evin içindeyseniz, hayatınıza yeni birini sokmak istemezsiniz; evin dışındaysanız, değişiklik istemezsiniz ya da sır saklıyorsunuzdur (başka birine olduğunda da buna bakın) ve kilit sizinle birlikte içeride başka biriyle kırılırsa, o kişiyi kaybetmek istemezsiniz.

– Genellikle anahtarları kaybederseniz, sinyal açıktır: bu, kaybettiğiniz sırada bulunduğunuz yere bağlı olarak evinizden çıkmak veya evinize girmek istemediğiniz anlamına gelir.

Bunlar, hayatınızı paylaştığınız insanlar veya günlük olarak karşılaştığınız durumlar hakkındaki gerçek hislerinizi keşfetmek için kullanabileceğiniz evdeki kırılmaların en yaygın anlamlarından sadece birkaçı.