Seçtiğin Deniz, Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek


Seçtiğin deniz seni neyin rahatsız ettiğini ve şimdi uzun vadeli planları düşünmen gerekip gerekmediğini söyleyecektir.

Bir Deniz Seç

Seçtiğin Deniz, Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek
1.Deniz'i Seçtin
Uzun vadeli planlarını sakinleştirip gözden geçireceğin bir dönem seni bekliyor. Kendini dinle: Bu süre zarfında iç dünyan özellikle duyarlı olacaktır. Dünya gürültüsünden uzaklaş, kendine ve yakınlarına bir miktar rahatlık ve sıcaklık ver. Ruhunun derinliklerindeki sessizlik ve huzur, çevreye de yansıyacaktır. Sevdiklerin bu hoş değişimi fark edecekler ve sana doğru çekilecekler. Çünkü bunu hak ediyorsun!
2.Deniz'i Seçtin
Muhtemelen yakında ruhsallaştırılmış ve rüya gibi zihnin şiddetli kargaşalara maruz kalacaktır. Seçtiğin endişeli Deniz böyle diyor. Bu dönüşlerden sonra ya daha güçlü ya da daha akıllı olacaksın. Ancak seçimlerini nasıl yapacağın her zaman senin elinde olacaktır. Hayatın fırtınası sadece seni sarsmakla kalmayacak, aynı zamanda kesinlikle düşüncelerini de tazeleyecektir. Heyecan geçecek ve bakış açın değişecek. Daha önce seni gereksiz yere rahatsız eden şeylere daha kolay bakmayı öğreneceksin.
3.Deniz'i Seçtin
Yakında kendini büyük bir projeyi üstlenecek ya da bununla birlikte bekleyeceğin bir seçenekle karşı karşıya bulacaksın. Ancak seçimin, sana bu işi daha iyi bir zamana bırakmanın iyi olacağını söylüyor. Ve şimdi uzun vadeli planları düşünmeye odaklanmanın zamanı geldi. Tamamlanmamış tüm işleri bir kağıda yaz ve bunların uygunluğunu değerlendir. Küçük başla, önemli bir görevi çözmenin ilk adımını kağıda bir kalemle yaz. İşlerin ilerlemeye başlaması için önce ne yapılması gerektiğini yaz.
4.Deniz'i Seçtin
Görünüşe göre, yakında seni olağanüstü bir güç dalgası bekliyor olacak. İlişkiler ve işlerde düzen ve anlayış hüküm sürecek. Eğer denersen, bu parlak yaşam süresini kesinlikle uzatabilirsin. Planlarını gerçekleştirme yolunda güvenle ilerleyeceksin. Ancak bu yol, yolun başında göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sonuç olarak, başladığın şeyi tamamlayacaksın ve bu sana yeni başarıların için ilham verecektir.

Seçtiğin Deniz, Büyük Planların Hakkında Endişelenmen Gerekip Gerekmediğini Söyleyecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı