Psikolojik Profilini Oluşturmana Yardımcı Olacak Kişilik Testi


Nazik, yardımsever, özenli? İyimser mi Kötümser mi? Hırslı ve çekirdek mi yoksa pasif ve inisiyatiften yoksun mu? Açık bir dışa dönük mü yoksa kendi kendine yeten bir sosyopat mı? Hepimiz farklı insanlarız. Doğa hepimize bizi birbirimizden farklı kılan belirli nitelikler vermiştir.

Sen nasıl bir insansın? Hangi kişisel niteliklerin var? Kendini karakterize etmek o kadar kolay değil. Bunun için resimlere dayalı olarak psikolojik testler vardır.

Resimdeki bardaklardan birini seçerek psikolojik profilini oluşturabilirsin.

Bir Kupa Seç

Psikolojik Profilini Oluşturmana Yardımcı Olacak Kişilik Testi
1.Kupayı Seçtin
Bir numaralı kupa kare bir şekle sahiptir. Bu dikkatli bir kişinin seçimidir. İnsanlara yardım etmekten zevk alıyorsun. Bilgeliğin nedeniyle, senden sık sık tavsiye istenir. Fikrin yetkili olarak kabul edilir. Belirli bir konuda en az bir kez yardım ettiğin herkes sana saygılıdır.
2.Kupayı Seçtin
Bu seçim hırslı insanlar tarafından yapılır. Güç ve enerji dolusun. Hedeflerine ulaşma arzunda senin için hiçbir engel yok. Ve yolda seni mümkün olan her şekilde karıştırabilecek insanlar olsa da, hayalinin peşinden giderek onlara dikkat etmiyorsun.
3.Kupayı Seçtin
Bu kupa genellikle geçmişin anılarıyla yaşayan insanlar tarafından seçilir. Bunda yanlış bir şey yok, sadece belirli bir noktaya kadar. Anılar tarafından taşınan ve nostaljiye dalan, hiçbir adım atmadan tek bir yerde kalabilirsin. Ama geçmişi geri getiremezsin. Anılarla kendini şımartma. Arkana bakmadan gelecek için yaşa.
4.Kupayı Seçtin
Bu karmaşık olmayan kupa tasarımı, sakin bir yaşam tarzına sahip sakin insanlar tarafından seçilir. Herhangi bir stresli durumda, tekrar endişelenmemek ve kendilerini sarsmamak için nefes verir ve rahatlamaya çalışırlar. Ancak bu insanlar ketumdur ve ruhlarında gerçekten neler olup bittiğini ve onları hangi deneyimlerin kemirdiğini asla kimseye söylemezler.
5.Kupayı Seçtin
Bu, ilk etapta duyguları olan empatik ve samimi insanların seçimidir. Zaman zaman gevşer ve duygulara teslim olursun. Kolayca incinirsin. Ama aynı zamanda yaşamayı ve yaşadığın her günün tadını çıkarmayı öğrendin.
6.Kupayı Seçtin
Bu insanlar hayatın tüm avantajlarından yararlanırlar. Bunlar, yaşadıkları her dakikanın tadını çıkaran iyimserlerdir. Bu insanlar genel olarak ilgi alanlarını, hobilerini ve yaşam tarzlarını paylaşan kendi türleriyle çevrili yaşamayı daha kolay buluyorlar.

Share your Results:

Psikolojik Profilini Oluşturmana Yardımcı Olacak Kişilik Testi

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı