Bu Aylardan Birini Seçin Ve Nasıl Aşık Olacağınızı Keşfedin

Bilimsel Araştırmalara göre, aydan kaynaklanan frekanslar duygularımızı, düşüncelerimizi ve arzularımızı etkiler.

Hazırlamış olduğum bu test, karakterinize göre aşık olma biçiminizi keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Resme bakın sizi kendine en çok çeken bir ayı seçin.

Bu aylardan birini seçin ve nasıl aşık olacağınızı keşfedin
1.Ayı Seçtiniz
Temel özellikleriniz neşe, iyimserlik ve nezakettir. Herkese yardımcı olamayacağınızın farkında olsanız bile, elinizden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorsunuz. Olgunsunuz, bu yüzden hep lider seçildiniz. Tek hatanız, dürtülerinizi nasıl kontrol edeceğinizi bilmemeniz. Aynı anda birçok şey yapmak istiyorsunuz ve yapacak enerjinizde var! Ama sakin olmalısınız. Daha verimli olabilmek için, işleri teker teker yapmalısınız. Aşk hayatınıza gelince: Bir kişiyi sevdiğinizde ona fark ettirmemeye çalışırsınız, ama bunu başaramazsınız çünkü gülüşünüz her zaman size ihanet eder. Yeni bir ilişki kurmak sizin için oldukça zordur, ama zaten bir ilişkiniz varsa her şey hayal ettiğiniz şekilde olana kadar yorulmadan savaşırsınız.
2.Ayı Seçtiniz
Hayatınızın her alanında büyümeye çalışıyorsunuz, kısa, orta ve uzun vadeli hedefleriniz var. Siz hayranlık uyandıran bir çalışansınız, en iyisi olduğunuzu ve en iyisini hak ettiğinizi kanıtlamak için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. Hayatınızdaki en büyük zorluk, işiniz ve aileniz arasındaki dengeyi bulmak için hayatınızı düzenlemeyi öğrenmektir. Bir şeylerinizi paylaşacağınız bir kişi yoksa, varlıklarınızın hiç bir anlamının olmayacağını unutmayın. Aşk hayatınıza gelince: Tutkulu bir eş seçmeyi biliyorsunuz, ama bu uzun bir zaman alabilir. Bazen, tamamen aşık olmasanız bile, mantığınızı dinleyip sizin için iyi olabileceğini düşündüğünüz birini seçiyorsunuz ve zamanla aşık olurum diyorsunuz. Ama mantığınızı dinlerken kalbinizinde ne dediğini unutmayın.
3.Ayı Seçtiniz
Aktif, cesur ve ileri görüşlü bir kişisiniz. Doğa sporlarını, seyahat etmeyi, bağımsız olmayı ve duygusal olarak daha güçlü bir insan olmayı seviyorsunuz. Yeteneklerle dolu olmanıza rağmen, aşırı alçakgönüllü olmanız, belirli şeyler için kararlı olmamanızı sağlıyor. Siz asilsiniz, harikasınız ve güzelsiniz. İltifatlardan korkmayın çünkü düşünceleriniz iyiyse alkışlanmayı hak ettiklerini unutmayın. Aşk hayatınıza gelince: Her zaman birisinin sizi fark edeceğinden şüphe edersiniz, bu kadar özel birinin sizi nasıl sevebileceğini düşünürsünüz. Böyle düşünmeyi bırakın, bu gariplikten başka bir şey değildir. Siz eşsizsiniz ve eşiniz bunu biliyor, sadece buna inanmak zorundasınız. Diğer bir özelliğiniz ise, partneriniz üzerinde nasıl bir iz bırakacağınızı bilmenizdir, her yönünüzle unutulmaz birisiniz.
4.Ayı Seçtiniz
Sakin, huzurlu ve geleneklere önem veren bir insansınız. Bazen size yaşlı diyorlar, ancak toplumda değerlerin nasıl olması gerektiğini çok net bir şekilde anlıyorsunuz. Mükemmel olmayı sevmeseniz bile, zor durumlarda karar vermeniz için sizi daima lider olarak seçerler. Biraz korkabilirsiniz ve acı veren durumlardan kaçınmayı tercih edersiniz. Kendinizi bu şekilde bulduğunuzda, yeteneğinizin ve irade gücünüzün en güçlü yönleriniz olduğunu unutmayın. Aşk hayatınıza gelince: Çok hızlı bir şekilde aşık oluyorsunuz ve kısa sürede her şeyi yapıyorsunuz. Sevginin sınırsız yaşanması gerektiğine inanıyorsunuz ve herkesin bir çift olduğunuzu öğrenmesini istiyorsunuz. Bunun için her şeyi sosyal medyayada paylaşıyorsunuz. Ancak, yoğun bir şekilde sevdiğiniz için, herhangi bir problem olduğunda canavara dönüşüyorsunuz, o kadar öfkeli oluyorsunuz ki eşiniz kaçıyor ve öfkenizin geçmesini beklemenin daha iyi olduğunu biliyor.
5.Ayı Seçtiniz
Temel karakteristik özelliğiniz tutarlılıktır. Kıskanılacak derecede duygusal dengeniz var, özenli ve cömertsiniz. Çok net fikirleriniz var, öyle ki bazen zevkinize göre her şeyi uydurmaya çalışıyorsunuz, bu da sizi çok hoşgörüsüz yapıyor. İnatçısınız, çünkü yalnızca kendi fikirlerinizin doğru olduğunu düşünüyorsunuz. Rahatlayın ve iş sevginizi güvenle birleştirin böylece daha iyi sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Herhangi bir görüşü küçümsemeyin, nasıl ayırt edeceğinizi biliyorsanız hepsi büyümenize yardımcı olacaktır. Aşk hayatınıza gelince: Eşiniz % 100 güvenilir olmalı, aksi takdirde zamanınızı boşa harcıyorsunuz gibi hissedersiniz. Duygularınızla nasıl başa çıkacağınızı biliyorsunuz ve eşinizden daha çok sevseniz de, kendinizi daima ilişkideki olgun kişi olarak göstermeye çalışıyorsunuz.
6.Ayı Seçtiniz
Siz çok tutkulu bir insansınız. Hayatın en basit yönlerinden bile zevk almayı biliyorsunuz. Takdire şayan bir konuşma kabiliyetiniz var ve fikirlerinizi tartışmakta çok iyisiniz. Bir grup olarak çalışırken, sahip olduğunuz tutkuyu talep edersiniz, çünkü büyümenin tek yolunun bu olduğunu düşünüyorsunuz. Siz çok dürüst ve doğrucu bir insansınız. Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmekten korkmazsınız. Aşk hayatınıza gelince: Eşinize nasıl değer vereceğinizi biliyorsunuz. Yalnız kalmaktan hoşlanmazsınız, çünkü büyümenizi özel biriyle paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. Kıskançsınız ve bunu asla saklamazsınız. Partnerinizi güldürmeyi seviyorsunuz ama sizi güldürmesini daha da çok seviyorsunuz. Her zaman sizi tam olarak tanıyan, düşüncelerinizi bile tahmin edecek bir kişi arıyorsunuz.