Bir Çiçek Seç Ve Kendinle İlgili İlginç Şeyleri Keşfet


Bu 6 resme bak ve kendini bu renklerden hangisiyle ilişkilendirdiğini söyle.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Kendinle İlgili İlginç Şeyleri Keşfet
1.Çiçeği Seçtin
Bu hassas bir kişinin seçimidir. Çiçeğin kendisi kadar narin, kırılgan ve savunmasızsın. Bazen kaderin sana getirdiği tüm zorlukların ve sorunların üstesinden gelmek için yeterli gücün yoktur. Ama sonra herkese açık olan büyük ve nazik bir kalbin var. Sevilen birine yardım etmeyi asla reddetmeyecek ve pişman olmayacaksın.
2.Çiçeği Seçtin
Bu seçim, hafifliğinden ve iyi niyetinden bahseder. Herhangi bir yaşam problemini ve sıkıntısını kolaylıkla tedavi edersin. Kendine sürekli olarak şunu söylersin "Her şey geçer ve bu da gider." Böylece hayatın boyunca başın dik bir şekilde cesurca yürürsün. Ve yine de, zorluklar seni bunaltıyorsa, kendine şöyle söyleyerek zor sorunların çözümünü daha sonraya ertelemekten korkmazsın: "Sabah akşamdan daha akıllıdır."
3.Çiçeği Seçtin
Duyarlılığın ve hassasiyetin başkalarını büyüleyecek. İnsanlar seninle vakit geçirmeyi seviyor çünkü sen sıcaklık ve pozitiflikle nefes alan bir insansın. Ayrıca çevrendeki insanlara özen ve anlayışla davranıyorsun. Bunun için herkes seni takdir ediyor, seviyor ve saygı duyuyor.
4.Çiçeği Seçtin
Masumiyetin seni cezbeder, ancak gerçekte, seninle yaşamak her zaman o kadar da kolay değildir. Böylesine sevimli bir görünümün arkasında, kafasında her zaman bir sürü plan ve fikir bulunan kurnaz bir kişilik vardır. Ayrıca, planlarını her zaman kendin için bir fayda sağlayacak şekilde uygulamayı başardığını belirtmekte fayda var.
5.Çiçeği Seçtin
Çekiciliğin kimsenin kalbini cezbetmekte başarısız olamaz. Caziben ve karizman kazanır. Ama seninle oynamak tehlikeli. İnsanlar seninle alay etmek için ne tür bir sorunla karşılaşabileceklerini bilmiyorlar. Ama bu kalitede yanlış bir şey yok. Bu sadece rahatsız edilmeyeceğin anlamına gelir. Ve aynı şekilde, sana yakın olan kişiyi savunmak için konuşmaya hazırsın. Böylece kaybolmazsın! Ne kendine ne de sevdiklerine hakaret etmez onları üzmezsin.
6.Çiçeği Seçtin
Sadelik ve samimiyet ana niteliklerindir. İçinde o kadar çok saflık, sıcaklık ve nezaket var ki, bu dünyayı biraz daha nazik hale getirmek için kelimenin tam anlamıyla kitlelere ekmeye hazırsın. Ve hayat senin için zorlu sınavlar verse de sen yine de bu dünyaya olumlu bakmaya çalışıyorsun. İyi ruhun sadece kıskanılabilir. Her durumda galip gelirsin, kendi gücünü kendine kanıtlarsın.

Share your Results:

Bir Çiçek Seç Ve Kendinle İlgili İlginç Şeyleri Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı