Bir Deniz Kabuğu Senin Hakkında Hangi Hikayeyi Anlatabilir?

Güzel ve denizi anımsatan deniz kabuklarını toplayıp tatilden hatıra olarak getirmek adettendir. Ama onların yardımıyla kişiliğinin özelliklerini anlayabileceğini biliyor muydun?

Birini seç ve seçiminin senin hakkında ne söylediğini gör.

Bir Deniz Kabuğu Seç

Bir Deniz Kabuğu Senin Hakkında Hangi Hikayeyi Anlatabilir?
1.Kabuğu Seçtin
Sen laik bir insansın ve iletişimi seviyorsun. Çevrendeki insanlar senden memnun, seninle arkadaş olmayı veya ortak bir iş kurmayı hayal ediyor. Bir gruba ait olmak için acil bir şeye ihtiyacın var. Başkalarını yargılamayı ve eleştirmeyi sevmeyen, cana yakın, kibar, iyimser bir insansın. Özgürlük ve macerayı seviyorsun. Senin gibi düşünen insanlardan oluşan sosyal çevreni oluşturuyorsun ve buna rakiplerini dahil etmiyorsun.
2.Kabuğu Seçtin
Zengin bir hayal gücü ve ruh halinde değişme eğilimi olan öngörülemeyen bir insansın. Daha bir dakika önce eğlenmeye hazırdın, ancak içsel bir dürtünün etkisi altında aniden ciddi ve düşünceli hale geldin. Ya da endişeli ve huzursuzsun. Doğayı seviyorsun. Meraklısın ve sürekli olarak hayatında yaşamak istediğin her şey için yeterli zamanının olmadığını hissediyorsun.
3.Kabuğu Seçtin
Hayatın her alanında istikrara, sükunete ve dengeye değer veren bir realistsin. İşin garibi, sık sık öfkeni kaybedersin ve istenen dengeyi ararken duygularını dışarı atarsın. Kişisel ve sosyal yaşamında yaptıklarından dolayı övüldüğünde ve beğenildiğinde gurur duyarsın. Ayrıca başkalarının sana hayatı öğretip nasıl ve ne yapacağını söylemesinden de nefret ediyorsun.
4.Kabuğu Seçtin
Soğukkanlı, güçlü ve iradeli bir insansın. Seni daha deneyimli, daha akıllı ve daha güçlü yapan birçok yaşam değişikliği yaşadın. Ama zaman zaman geçmişten gelen duygusal yaralar canını sıkar çünkü onlarla tamamen başa çıkmayı öğrenmedin. Arkadaş canlısı ve empatik bir insansın, bu nedenle toksik insanlardan ve çevrenin olumsuz etkilerinden korunmaya ihtiyacın var.
5.Kabuğu Seçtin
Güvenilir ve istikrarlı bir insansın. Çevrendeki insanlar senin samimi, kibar ve açık olduğunu düşünüyor. Senin gibi insanlar hakkında "tamamen açık ruh" derler. Çeşitli küçük şeylere çok dikkat etme eğilimindesin. Dışarıdan gelen eleştiri ve yorumlar seni incitir ve her şeyi mükemmeliyetçiliğe getirmeyi sevdiğin için genellikle kendi başarısızlıklarından kendini suçlu tutarsın.
6.Kabuğu Seçtin
Cömert ve sevgi dolu bir insansın. Işık ve pozitif titreşimler senden yayılır. İyimserliğini tazelemek için insanların sana çekilmesine şaşmamalı. Hayata olumlu bakıyorsun ve ihtiyacı olan birine yardım etmeye her zaman hazırsın. Enerjini ve hayatını çevrendekilere harcamamaya özen göstermelisin. Hayır demeyi öğren ve kendin için de bir şeyler yap.

Share your Results: