Sihirli Bir Kart Seç Ve Ruhunun Ne İçin Çabaladığını Ortaya Çıkar

Seçtiğin kart ruhunun neler için çabaladığını ortaya çıkaracaktır.

Bir Kart Seç

Sihirli Bir Kart Seç Ve Ruhunun Ne İçin Çabaladığını Ortaya Çıkar
1.Kartı Seçtin
Seçimin hayatını kabul etmen ve kalbinin gerçek arzularına direnmeyi bırakman gerektiğini söylüyor. Hayatı tanımak için umut ve cesaretle ilerle! Hiçbir şeyden korkma, çünkü artık birçok harika fırsatın var. Hiçbir şey yapmadığın için kaç kez özür diledin? Ve ne sıklıkla inanılmaz bir şeyin olacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağın umuduyla boğuldun? Elbette, çok çaba sarf ederek bir şeyi başarabileceğini anlıyorsun. Bununla birlikte, ruhun neye ihtiyacı olduğunu ve ne yapmak istediğini çok iyi bilir. Her birimiz bu dünyaya hayattan zevk almak için geldik, sende öyle yap! Bu yönde ilerlemeye başladığında hayatının yeni parlak renklerle nasıl aydınlanacağını göreceksin.
2.Kartı Seçtin
Her insan gibi hayatın en iyisine layıksın. Dikkat, saygı, sevgi ve başarı. Şimdi vicdanını mutluluğunun önündeki kısıtlamalardan kurtarmak için mükemmel bir zaman! Bir kişinin özgüveninin düşük olması, kişiye özel bir şeyi hak etmediğini garanti eden koruyucu bir kıyafet gibidir ve bu nedenle hiçbir şekilde endişelenmemesi veya kendini kanıtlamaması gerekir. Ancak bunun yaygın bir korku olduğunu anlamak önemlidir. Öyleyse kendine şunu söylemeye başla, "Tıpkı diğer insanlar gibi ben de başarıya, sevgiye ve saygıya değerim." Bu kelimeleri sürekli tekrarla. Ve en önemlisi, onlara inan! Zaten bunun hakkında konuşmaya başladıysan, hayatın yakında inanılmaz bir şekilde değişecek!
3.Kartı Seçtin
Kararsızlık veya korkun nedeniyle her şeyi ertelemeye alışkınsan, o zaman bu işe yaramaz alışkanlığı ortadan kaldırmanın zamanı gelmiştir! Her şeyi mantıksal sonucuna getir. Yavaş yavaş, her şeyi bir kerede bitirmeyi öğreneceksin. Bu beceri ile birlikte, daha yüksek bir güven seviyesi kazanacaksın!
4.Kartı Seçtin
Şimdi her zamankinden daha fazla, gerçekten sevmeye hazırsın. Şimdi zihnini olumsuz tutumlardan arındırmanın ve seni sevmekten alıkoyan korkuları bırakmanın tam zamanı! Evren, kendinle yalnız olduğunu düşünsen bile her zaman düşüncelerini dinliyor. Düşüncelerin korkuya yönelirse, o zaman istediğin sonucu elde edemezsin. Bu nedenle, kalbini yeni duygulara aç!

Share your Results: