Sence Resimdeki Adam Evin İçinde mi, Yoksa Dışında mı?

1-7-1.jpg

Sizin için hazırladığımız bu tek görselden oluşan kişilik testinde; algılarınıza göre yukarıda yer alan resimde gördüğünüz adamı evin içinde mi görüyorsunuz, yoksa dışında mı?

“Adam evin içinde” diyenler;

59b93576edab6_cdbfgh789.jpg

Sen her zaman tartışmalardan kaçınan birisin. Ortama uyum sağlama konusunda epey iyisin, insanlarla bir şekilde geçinmenin yolunu bulabiliyorsun. Genellikle arkadaş ortamlarında tarafsız rolü üstlenen sen oluyorsun. Karmaşık bir mizacın olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar çoğu zaman sizi anlıyor, bazen bu durum problem de yaratıyor olabilir; bu nedenle kendinizi ortamdan uzak hissediyor olabilirsin.

Daha çok sakinlikten yana oluyorsun, sessiz bir karakterin var. Bazen oluyor, neye karşı olduğunu bilmesen de nazik bir şekilde bir şeylere karşı dirayet gösterirken buılabiliyorsun kendini. Herhangi olumsuz bir durum karşısında olayı analiz ediyor ve ne yapman gerektiğini çoğu zaman biliyorsun.

“Adam evin dışında” diyenler;

59b9357e1d921_sdrgdfgdg.jpg

Sen, her şeyden öte dürüstlüğe ve samimiyete önem veren birisin. Bazı arkadaşların içten içe sana karşı düşmanlık besleyebilirler, zira sen hep dürüstlükten ve doğruyu söylemekten yanasın.

İnsanların seni sorunsuz bir şekilde anlamasını istiyorsun ve bu nedenden dolayı, fikir, görüş ve duygularını, korkularının gölgesinde bırakmadan, doğrudan ifade etmeyi iyi biliyorsun. Birilerine bağlık haraket etmek hiç sana göre değil. Çünkü bir şeylerin düzene girmesi için kendi başını bir çaba sarf etmen gerektiğine inanırsın. Ancak, herhangi bir alanda ortak hedefe ulaşma yolundaki takım çalışmalarına önem verirsin. Mesela futbol gibi bir takım oyunu senin ilgini çekebilir. Bununla birlikte, cesur davranırsan, ulaşmak istediğin noktalara ulaşacaksın.

“Adam evin hem içinde, hem dışında” diyenler;

59b9358519eb1_fghfgh7890.jpg

Kendine özgü ve yaratıcı bir kişiliğe sahipsin. Harekete geçtiğin vakit hayal gücün asla seni yarı yolda bırakmayacak bunu unutma. İnsanlar sana kızgın olsa bile onları güldürebilme yeteneğine sapsin, ortamı kontrol edebiliyorsun. Çevrendeki herkes de bu özelliğinin farkında. Ayrıca keskin bir görüşün ve güçlü bir algı yeteneğin var. Çünkü sen gördüğünü, göründüğü gibi değil olduğu gibi görenlerdensin. Detayları çok iyi yakalıyor ve analiz ediyorsun -ki bu da farkındalığının ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte empati yeteneğinin de yüksek olduğunu söyleyelim. Hiçbir zaman unutma, gerçek dostların seni her zaman sevecek ve destek olacak.