İki Elinizi Birleştirin ve Karakterinizle İlgili Şaşırıtıcı Sonucu Öğrenin!

Ellerinizi birleştirdiğinizde ortaya çıkan çizgilerden karakterinizi analiz ediyoruz!


maxresdefault-3-768x432-2.jpg

Haydi başlayalım!

 1. Öncelikle iki elinizi birleştirin ve çizgilerin nerede olduğuna bakın. Aşağıdaki şekillerden hangisi sizin elinize uyuyor?

  Not: Çizgilere bakarken serçe parmaklarınız aynı hizada olursa kolayca bulabilirsiniz.

  1. .
  2. .
  3. .

İki Elinizi Birleştirin ve Karakterinizle İlgili Şaşırıtıcı Sonucu Öğrenin!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Eğer 1. şekildeki gibiyse;

  Sol el çizgisi sağ ele göre alttaysa sen romantizm düşkünü bir insansın. Romantizm insanların kendi aralarında duygu ve düşüncelerini birbirlerine en hoş biçimde yansıtmasıdır. İşte bu tanım seni anlatıyor bir bakıma. 

  Hoşlandığın kişi ile tutku dolu bir aşk yaşamak senin seçimin. Hani birinden hoşlandıysan onun için yüreğini ortaya koyabilecek birisin. Aslında pek de kötü olmayan ama fazla olmaması gereken bir tavrının da olduğunu söyleyelim. Bir ilişkide çabalayan taraf her zaman sen oluyorsun. Ama bununla ilgili bir sorunun yok çünkü bunu yapmayı istiyorsun. Fedakar bir insansın. 

  Günlük hayatında altıncı hislerine çok güveniyorsun. Doğruyu söylemek gerekirse altıncı hissin kuvvetli. Karşındaki insanın gerçek niyetini hemen anlayabiliyorsun. Ancak karşıdakinin niyeti kötüde olsa fedakarlığın yüzünden ona belli edemiyorsun. Herhangi birşeyi yapmak istediğinde öylesine değil tam anlamıyla yapmayı seviyorsun. Birazda ruhunda mükemmelliyetçilik var sanırım.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Eğer 2. şekildeki gibiyse;

  Senin iki elinin çizgisi düz birleşiyorsa diğer insanlardan azda olsa farklısın demektir. Sen rastgele ilişkileri sevmiyorsun. Birinden hoşlanır ve onu seversen onunla kesinlikle ciddi düşünürsün hatta öyle ki onuna evlenmek istersin. 

  Zira sevdiği kişiye sonuna kadar bağlanan ve bırakmayan bir yapın var. Bu yüzden karşındaki kişi ciddi düşünmeyen ve gerçek anlamda sana bağlanmayan biri olamaz. Öyle bir kişi sana uzak. Bir konu varki olmazsa olmaz. O da dürüstlük. Dürüst birisin ve insanlarında sana karşı dürüst olmasını kesinlikle istersin. 

  Dürüstlüğün sayesinde insanları etkiliyor ve etrafta mantıklı biri olarak gözüküyorsun. Büyüleyici bir yapın var. Her insanın bir ömür geçirmek isteyeceği biri olsanda bazen sıkıcı yada bunaltıcı olabiliyorsun. Bunun sende farkındasın ama yapacak birşey yok yapın böyle.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Eğer 3. şekildeki gibiyse;

  Sağ el çizgisi sol ele göre alttaysa sen biraz ilişkileri önemsemiyorsun. Biriyle beraberliğin varsa o beraberliği sürdürmek için çokta kendini zorlamazsın. Hani olursa olur olmazsa olmaz şeklinde bir düşünce yapın var. 

  Ciddi bir ilişki için kendini yormak istemiyorsun açıkçası Gerekli şartlar oluşmadan adım atmaktan hoşlanmıyorsun ve mantığın birçok şeyin önüne geçiyor ama işte bu diyeceğin biri karşına çıktığı zaman onu gerçekten önemsiyorsun ve farklı davranabiliyorsun. 

  Tabii ki bu bir istisna. Mutlu olmak için başkasına ihtiyaç duymadan kendini motive edebiliyorsun. Kendi kendine mutlu olabilmeyi becerebildiğin içinde insanlar seni çekemiyorlar. İnsanlarla içli dışlı olmayı sevmiyorsun ama bir hareketinle bile karşındakini sevdiğini hissettirebiliyorsun. Bu da aradaki farkı kapatıyor. Aslında seninde içinde kıpır kıpır duygular var ama bunu asla gösteremiyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

İki Elinizi Birleştirin ve Karakterinizle İlgili Şaşırıtıcı Sonucu Öğrenin!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı