Bir Kart Seç Ve Hayatının Bu Anlarında İçsel Benliğinin Nasıl Olduğunu Keşfet

İçsel benliğini bulmak, birçok insanın mücadele ettiği bir şeydir. Onu bulduğunda, hayatın çok iyi olabilir. İçsel Benliğini tanımanın önemi, günlük yaşamına denge ve huzur getirmesidir.

İçsel Benliğini bilmek, amacını, değerlerini, vizyonunu, hedeflerini, motivasyonlarını ve inançlarını bilmektir. İçsel benliğini bilmek, yüksek düzeyde iç gözlem ve öz farkındalık gerektirir. Burada bahsedilenlerin en az yarısı kadar netliğe sahipsen, muhtemelen oldukça yüksek bir öz farkındalık düzeyine sahipsindir. Aynı zamanda, kendini keşfetme süreci asla sona ermez: bu ömür boyu sürecek bir yolculuktur.

İçsel benliğini keşfetmeye çalışmak karmaşık bir süreç olabilir. Bir kere, hayatında her biri kendi sosyal olarak tanımlanmış değerleri ve beklentileri olan birden fazla kimliğin var. İçsel olarak kim olduğuna tam olarak uymayabilirler.

Unutma: ‘Hayatının sahibi sensin.’ Gerçekte kim olduğuna bağlı değilsen, muhtemelen hayatını başkaları için yaşıyorsun demektir. Gerçekten istediklerinden ziyade başkalarının hedeflerini takip etmek ve başkalarının beklentilerini karşılamak, içsel benliğini bilmek, yarattığın bilinçli bir yaşam sürmenin ilk adımıdır.

İçsel benliğini bulmaya odaklan ve onunla uyum içinde yaşamaya başla. İşte o zaman bilinçli bir hayat yaşamaya başlarsın. Bir kart seçerek içsel benliğinin nasıl olduğunu ortaya çıkarabilirsin.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Hayatının Bu Anlarında İçsel Benliğinin Nasıl Olduğunu Keşfet
1.Kartı Seçtin
Bu seçeneğin seçilmesi, nezaket ve dikkat, duygusallık ve hassasiyete sahip olduğunu, ilişkiler kurma ve diğer insanları etkileme yeteneğine sahip olduğunu gösterir. Sürekli olayların merkezinde, meselelerde ve endişelerin içindesin. Bazen kendini tamamen verirsin, ancak herkes çabalarını takdir etmese de pişman olmazsın. Başkalarına sevgi vermek önemli ve gereklidir, ancak kendin için bir şeyler bırakmalısın. Senin tarafından verilen şey doldurulmalıdır. Yardım iste, kendi istek ve ihtiyaçlarını ifade et.
2.Kartı Seçtin
İçsel varlığın kadim bilgi ve deneyimin koruyucusudur. Sen bir şifacısın. Ne zaman ve kiminle olacağını bilirsin. Bulunduğun yerlerde seni fark etmemek mümkün değil; Başkalarının gözleri ve dikkati sana çekilir. Ama çoğu insan senin fazla bağımsız olduğunu düşünüyor ve birisi senin tehlikeli olduğunu düşünebilir. Bu böyle olur çünkü senin gibi bir varlık başkalarını büyüleyebilir, ama sonuna kadar hiçbirine güvenmez (belki kendine bile güvenmiyorsun). Gizem pelerinini çıkarmanın ve en azından sana yakın olanlara açılmanın zamanı geldi. Birine sırlarını söylemekten ve yetki devretmekten korkma, bundan herkes faydalanacaktır.
3.Kartı Seçtin
Saflık ve iyimserlikle donatılmışsın, kendinle ve başkalarıyla sürekli dengedesin. İçeride, olgunlaşmamış küçük bir çocuk gibisin. Sen başlı başına bir cazibesin, içtenlikle sevinirsin ve her şeye şaşırırsın. Ancak eylemlerin genellikle kendiliğindenlik ve mantıksızlıkla ayırt edilir ve eylemin amacı, başkalarının belirli bir şeye nasıl tepki vereceğine yöneliktir. Büyüme zamanı, elbette, bir çocuğun tüm harika özelliklerini koruyabilirsin, ancak eylemlerle düşünmeyi ve sorumlu bir insan olmayı öğrenmelisin.
4.Kartı Seçtin
Zarafet, verimlilik, hırs ve zeka ile ayırt edilirsin. Sen ve diğer insanlar için her şey sürekli yüzde yüz olmalıdır. Dünyayı gerçekten daha iyi ve daha mutlu bir yer haline getirmek isteyen bir insan olduğunu bilmek önemlidir, ancak bazen sert yöntemler kullanırsın. En azından bazen zayıf ve biraz huysuz olmana izin vermelisin. Bu nedenle parlak renkler görüntüne eklenecek, seni daha da çekici kılacaktır.

Share your Results: