Bir Kart Seç Ve Hayatının Bu Anlarında İçsel Benliğinin Nasıl Olduğunu Keşfet


İçsel benliğini bulmak, birçok insanın mücadele ettiği bir şeydir. Onu bulduğunda, hayatın çok iyi olabilir. İçsel Benliğini tanımanın önemi, günlük yaşamına denge ve huzur getirmesidir.

İçsel Benliğini bilmek, amacını, değerlerini, vizyonunu, hedeflerini, motivasyonlarını ve inançlarını bilmektir. İçsel benliğini bilmek, yüksek düzeyde iç gözlem ve öz farkındalık gerektirir. Burada bahsedilenlerin en az yarısı kadar netliğe sahipsen, muhtemelen oldukça yüksek bir öz farkındalık düzeyine sahipsindir. Aynı zamanda, kendini keşfetme süreci asla sona ermez: bu ömür boyu sürecek bir yolculuktur.

İçsel benliğini keşfetmeye çalışmak karmaşık bir süreç olabilir. Bir kere, hayatında her biri kendi sosyal olarak tanımlanmış değerleri ve beklentileri olan birden fazla kimliğin var. İçsel olarak kim olduğuna tam olarak uymayabilirler.

Unutma: ‘Hayatının sahibi sensin.’ Gerçekte kim olduğuna bağlı değilsen, muhtemelen hayatını başkaları için yaşıyorsun demektir. Gerçekten istediklerinden ziyade başkalarının hedeflerini takip etmek ve başkalarının beklentilerini karşılamak, içsel benliğini bilmek, yarattığın bilinçli bir yaşam sürmenin ilk adımıdır.

İçsel benliğini bulmaya odaklan ve onunla uyum içinde yaşamaya başla. İşte o zaman bilinçli bir hayat yaşamaya başlarsın. Bir kart seçerek içsel benliğinin nasıl olduğunu ortaya çıkarabilirsin.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Hayatının Bu Anlarında İçsel Benliğinin Nasıl Olduğunu Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı