Resimde Göreceğin İlk Şey, Dünyadaki Güzelliği Nasıl Tanımladığını Ortaya Çıkaracaktır.


Ruhlarımızın en belirgin ve dikkat çekici çekiciliğine ilham veren imgeler ve anlardır. Özgür ve gerçek hissettiğimiz anlardır. Bunlar kendimizi gururlu ve seçkin hissettiğimiz anlardır. Yaşadığımızı hissettiğimiz anlardır.

Güzellik genellikle çarpıtılır, yanlış anlaşılır ve bir dizi çelişkili baskının gölgesinde kalır. En mutlu anlarımızın gerçek özünü görmek yerine, durmadan çabaladığımız bir şeydir.

Hiçbir kültür, şirket veya kavram güzelliği tanımlayamaz. Gücümüzü harekete geçiren ve bizi hayatta olmanın olağanüstü ve baş döndürücü deneyimiyle tüketen anlardan oluşur.

Sen güzelliği nasıl tanımlarsın?

Resme bak ve ilk gördüğün şeyin ne olduğunu cevapla. Seçimin, dünyadaki güzelliği nasıl tanımladığını ortaya çıkarabilir.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Göreceğin İlk Şey, Dünyadaki Güzelliği Nasıl Tanımladığını Ortaya Çıkaracaktır.
Ay Gördün
Güzelliği en küçük şeylerde, her küçük ayrıntıda bulursun. Büyük resim hakkında endişelenme eğiliminde değilsin, bunun yerine insanların yaptığı küçük şeylere odaklanıyorsun. Birinin bir tutkusu olduğunda, kendisine ve sanatına en ince ayrıntısına kadar özen gösterdiğinde bunu büyüleyici buluyorsun. En iyi arkadaşının doğum günün için en sevdiğin pastayı yapması gibi, seni hayattaki en küçük ve en derin şeylerden başka hiçbir şey motive edemez.
Ağaçlar Gördün
Hayatta en güzel bulduğun şey bireyselliktir. İnandıkları şey için ayağa kalkmaktan ve kalabalığın arasından sıyrılmaktan korkmayan insanları seviyorsun. Farklı olmak için mücadele eden ya da gerçek benliklerini kucaklayan ve topluma razı olmayan cesur karakterlere hayransın. Hiçbir şey senin için, mecazi anlamda konuşursak, olasılıklara meydan okuyan ve büyük bir kalabalığın içinde çıplak yürüyen birinden daha çekici olamaz.
Su Gördün
Gerçek güzelliği içindeki çocukla iletişim kurabilenlerde bulursun. Yıllara rağmen genç ve özgür kalanları seversin. Kendini bu kadar ciddiye almayan ve günün herhangi bir saatinde spontane olabilen birinden daha güzel bir şey yoktur.

Share your Results:

Resimde Göreceğin İlk Şey, Dünyadaki Güzelliği Nasıl Tanımladığını Ortaya Çıkaracaktır.

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı