Hayatınız Hakkında Önemli Bir Mesajı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kart Seçin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_0d37d49b-35d4-44be-b7be-680713a7f8af-1.jpg

Şaşırtıcı görünse de, sadece bir resimle, bir kartla veya bir çizimle… hayatınızın ve kişiliğinizin yönlerini tanımlayabilirsiniz. Derin bir nefes alın ve kısa bir süre için bu kartlardaki resimlere sakin bir şekilde bakın. Bunlardan hangisi sizi kendine en çok çektiyse birini seçin ve sizin için gelen mesajı iyi okuyun.

 1. Dikkatlice 8 karta bakın ve size en çok hitap eden birini seçin.

Hayatınız Hakkında Önemli Bir Mesajı Ortaya Çıkarmak İçin Bir Kart Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  SEZGİ

  Bu seçim, içsel rehberinize güvenmenizi ve ruhunuzda bulunan sezgisel bilgeliği kucaklamaya teşvik eder.

  Bu kartı seçerek, duyarlılığınızı her zaman onurlandırmanız size pratiklik ve mantığın ötesindeki önsezilere önceliği getirmeniz istenmektedir. Bu, başkalarının fikirlerinden etkilenmek ya da içsel rehberliğinize uymak için ihanet etmenin zamanı değildir. Bunun yerine, sezgilerinize güvenmelisiniz, çünkü sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

  Artık yalnız sessiz zaman geçirmeniz için teşvik ediliyorsunuz. Doğal ve açık hava ile olan bağlantınızı güçlendirecek ve ruhunuzu doğa ana ile hizalayacaktır. Aynı şekilde, düzenli dua, meditasyon, güzel müzik dinleme, dikkatli nefes alma ve yoga ya da Qigong gibi egzersizler sezgilerinizi geliştirecek ve dinlendirici, kibar ve klavuzluk yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, içsel rehberinize güvenmeniz için sizi teşvik eden doğal ritim ve döngülere uyum sağlamanız istenir.

  Kararsız ve emin olduğunuzda, her zaman İçinizde, sezginiz için, sizin daha iyi olana hizmet eden yolu bilir. Kendinize ve İlahi güce olan bağlantınıza güvendiğinizde, senkronize olmanız gereken yere yönlendirilirsiniz.

  Olumlama: sezgilerim beni olması gereken yere götürür.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  YENİDEN DOĞUŞ

  Bu seçim, önemli kişisel gelişim ile sonuçlanacak önemli bir geçiş ve dönüşüm zamanını gösterir.

  Ruhsal uyanış ve yeniden doğuş dönemine girdiniz, burada size rehberlik eden yüksek benliğiniz ve kapsayıcı ilkelerinizle uyum sağlama fırsatınız var. Çevrenizdeki değişikliklere teslim olduğunuz ve olabileceğiniz en iyi olmaya hazır olduğunuz yer var.

  Büyülü bir geleceğin beklediğine güvenmeye ve inandırmaya teşvik ediliyorsunuz, ancak önce yeniyi deneyimlemek için eskileri terk etmeniz gerekiyor. Temel değerlerinizi yeniden değerlendirmek ve hayatınızı yeniden incelemek için zaman ayırın, daha sonra yüksek benliğiniz ve hayallerinizle uyuşmayan yüzeysel temelleri ortadan kaldırın. Bu, herhangi bir ego-temelli düşünce ve davranışları tanımanın ve yükselmenin zamanıdır, çünkü alçakgönüllülük ve özgünlük, başarınızın anahtarıdır.

  Mevcut durumlarınızı iyileştirmek için, sizi daha yüksek bir anlayış ve farkındalık seviyesine götüren hayatınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız istenir. Bu dönüşüm kaçınılmazdır, bu yüzden bunun çok heyecan verici bir zaman olduğunu bilin. Senin için olabileceğin en iyisi olmak üzeresin.

  Olumlama: Kişisel dönüşüm sayesinde en büyük potansiyelime ulaşıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  ÖLÇÜLÜ OLMA

  Bu seçim hayatınızın her alanında kısıtlama ve kendi kendini kontrol etme ihtiyacını gösterir. Belki de çok fazla alkol, sigara içilmesi, aşırı beslenme ya da ilaç kullanma, aşırı harcama, aşırı egzersiz yapma, fazla şeker ya da kahve tüketme, kumar oynama, çok fazla endişe duyma ya da bir problem üzerinde kafa yorma ya da obsesif veya agresif davranışlarda bulunma.

  Eğer öyleyse, bu kart, bu gibi davranışların hayallerinizin tezahürünü geciktirebileceği nazik ve sevgi dolu bir hatırlatma görevi görür. Bu kart ayrıca, özgürlük ve macera isteğinizi sorumluluklarınızla dengelemeye de ihtiyaç duyduğunuzu gösterir, çünkü taahhütlerinizi yerine getirerek karmik borç birikimini önlersiniz. Düşük eğilimlerinize vermek yerine yüksek benliğiniz olarak yaşamayı seçerek, Kaynak ve ruhunuzun niyetleri ile hizalanırsınız.

  Herkesin kabul edilmesi, kucaklanması ve sevilmesi gereken bir gölge tarafı vardır. Ama onun üzerine çıkmayı öğrendiğinizde, hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Şu anki durumunuzu iyileştirmek için, sizden yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız istenir bu da sizi ılımlılık egzersizine teşvik eden döngülerdir. Gerekirse profesyonel veya İlahi yardım isteme cesaretine sahip olun. Yalnız gitmek zorunda değilsin; Gövde yardımcılarını içsel güç ve cesaret için arayabilirsiniz.

  Olumlama: Mizaç ve ılımlılık ile, hayatımda denge yaratıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  MOLA

  Bu seçim, yoğun programınızdan ve yaşamın koşuşturmasından bir mola almanız gerektiğini gösterir. Belki de çok çalışıyorsun ya da çok şey oluyor. Belki de yorgun, sinirli ve endişeli ya da genel olarak kendinizi iyi hissetmiyorsunuzdur.

  Herhangi bir stres altındaysanız negatif veya toksik bir ortamda zaman geçiriyorsanız, kendinizi iyileşmek ve yeniden şarj etmek için durumdan çıkarmanız gerekir. Bu tatile çıkmak için mükemmel zaman. Bir iki gün bile, ruhunuzu yeniden canlandıracak. Evinizi terk etmeniz gerekmez; Evin etrafında dolaşabilir bilgisayarınızı ve telefonunuzu çıkarabilirsiniz.

  Enerji şifa, masaj veya yüz bakımı yapmak; sıcak bir banyoda iliklerine; doğada yürüyüş yapmak; film seyretmek; iyi bir kitap okumak, gevşemek, merkezlenmek ve yenilenme duygusu hissetmek için mükemmel bir yoldur. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, yaşamınızın doğal ritmine ve döngülerine uyum sağlamanız istenir - döngüleri sizin için zaman ayırmaya teşvik eder. Eğer bunalmış, belirsiz veya kafası karışmış hissediyorsanız, cevaplar sessiz zamanınızda kendilerini gösterecektir. Berraklık sessizlikten gelir ve  huzur verir. Stresten uzaklaş ve iç sığınağını bul.

  Olumlama: Kendim için zaman ayırıyorum ve bedenimi ve hayatımı yeniden dengeliyorum

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  MANEVİ ORTAKLIK

  Bu seçim, önemli bir ruhsal ilişkinin bitmek üzere olduğu zamanı gösterir. Belki de, aydınlanmaya doğru benzer bir yolculuğa benzer fikirli ruhlar arasında bir dostluk şeklinde gelir. Ya da belki de önemli bir bireyin hayatınıza girdiği bir ustalık / öğrenci ilişkisi. “Öğrenci hazır olduğunda, öğretmen görünecektir” diyerek devam ediyor ve siz geldiğinde, ruhsal büyümenizi genişletmenizde size yardımcı olacaktır.

  Bu ilişki boyunca, hem öğretmen hem de öğrencinin rolünü oynayacaksınız ve bu deneyimden kazanılan bilgelik, Kaynağınız ile olan bağlantınızı artıracaktır. Belki de ruhsal olarak düşünülmüş bir kişi İlahi anlayışınızı genişletir. Belki başka birinin ruhsal yolculuğunda bir katalizör olursunuz ve bireyin yolunda ona yardımcı olursunuz. Bu ruhsal ilişki biçime bakılmaksızın, sizin daha büyük iyiliğinize hizmet edecektir.

  Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız  istenmektedir - bu, sizi önemli bir ruhani ilişkiye yönlendirecek döngülerdir. Öyleyse öğretilerine saygı duyduğunuz konuşmacılara, öğretmenlere ve yazarlara dikkat edin. Kendinize benzer bir yolculukta insanlara dikkat edin. Ruhsal gelişiminizi geliştirme fırsatını kucaklayın.

  Olumlama: Kutsal bir manevi ilişki yoluyla, kaynağa olan bağımı derinleştiriyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  TESLİMİYET

  Bu seçim, belirli bir duruma veya tercih edilen sonuca teslim edilmesine duyulan ihtiyacı göstermektedir, çünkü gitme zorluğunuz başarınızı engelliyor. Desperasyon blokları tezahürü; bu nedenle, arzunuzu çekmek için ne kadar çok mücadele ederseniz, o kadar uzağa itersiniz.

  Bu kartı seçerek, durumdan ayrılmaya ve sonucu İlahi olana teslim etmeye teşvik ediliyorsunuz. İstediğinizi çekmek için, Evren alanını isteğinizi teslim etmek için izin vermelisiniz. Bu ancak, her şeyin gerektiği gibi ortaya çıkabilmesi için yoldan çıkarak başarılabilir. Olması “yapmak” için senin işin değil; sadece gerçekleşmesine izin vermek senin işin. Sonucu İlahi olana teslim ettiğinde, sihrin akmasına izin verirsin.

  Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, yaşamınızın doğal ritmine ve döngülerine uyum sağlamanız  istenir - bu sayede sizi bırakmaya, güvenmeye ve teslim olmaya teşvik eden döngüler. Bugün olduğu gibi hayatınla barışı sağla ve sahip oldukların için minnettar ol. Nihayet sonuçtan endişe etmekten ziyade size neşe getiren şeyi yaptığınızda, İlahi emir ve zamanlama mükemmel sonucu size getirecektir.

  Olumlama: İlahiye teslim olduğum zaman mümkün olan en iyi sonucu alıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  YARATICILIK

  Bu kart, yaşam kalitenizi iyileştirmek ve kendinizi Kaynakla hizalamak için yeniden bağlantı kurmanız gerektiğini belirtir.

  Bu kartı seçerek, uyarıcı ve eğlenceli olan hafif kalpli çabalara katılmak için pratik, mantıklı aklınızdan ve hayatın ciddiyetinden vazgeçmeye teşvik ediliyorsunuz. Canlı yaratıcı ifade önemlidir çünkü sizi hayallerinize yaklaştıran titreşiminizi arttırır. Bu, ruhlarınızı harekete geçiren ve kendinizi iyi hissettiren herhangi bir yaratıcı çabaya kendinizi kaptırmanın zamanıdır.

  Bir müzik aleti çalmak, resim yapmak, yazmak, yemek pişirmek, mücevher yapmak, süslemek, dikmek, fotoğraflamak, peyzaj düzenlemek, dans etmek veya tasarım yapmak gibi bir şey olabilir. Bu size neşe getirdiği sürece ne olduğu önemli değildir. Canlı yaratıcı ifadeyle, bedeninizde uyumsuzluğu iyileştirebilirsiniz. Şu anki durumunuzu iyileştirmek için, kendiniz için yaratıcı bir şekilde kendinizi ifade etmenizi teşvik eden döngüleri ve yaşamınızın doğal ritmini ve döngülerini ayarlamanız ve bunlara uyum sağlamanız istenir.

  Artık hayal gücünüzü kullanma ve dünyayı bir çocuğun gözünden görme zamanı. Gençliğinizin yaratıcılığını yeniden keşfetmek için, hayatınızdaki sihri yeniden keşfedeceksiniz.

  Olumlama: Eğlenceli yaratıcı ifade sayesinde, hayallerimi gerçeğe dönüştürüyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  AZİM

  Bu seçim, umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalarken ilerlemeye devam etmenin zamanını gösterir - çünkü mevcut zorluklarınıza rağmen, başarı sizin erişiminizdedir.

  Asla idare edemeyeceğinizden daha fazlasını vermezsiniz ve bunu başarabilecek güç ve yeteneklere sahip olursunuz. Bu yüzden meydan okumalarınızda cesaret ve inançla yüzleşin. Azim ve sabırla, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sakin ve istikrarlı bir zihin sakin ve istikrarlı bir yaşam yarattığından bu kartı seçerek zihinsel esnekliği ve istikrarı geliştirmeye teşvik ediliyorsunuz.

  Şu anda sizi etkileyen olumsuz düşüncelerin ve inançların farkında olun ve pozitif bir zihin durumu geliştirmek için gücünüzü toplayın. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, engellerinize ve zorluklarınıza devam etmenizi teşvik eden döngüleri - yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız istenir. İhtiyacınız olduğunda göksel yardım çağırın ve olağanüstü bir hayat yaratma becerinize güvenin.

  Olumlama: Azim ve sabır ile olağanüstü bir hayat yaratıyorum.

  Sonuçlarınızı Paylaşın