Bir Mandala Seç Ve Maneviyatını Keşfet

Mandala kelimesi ‘daire’ anlamına gelir. Bir Mandala bütünü temsil eder, bize bedenlerimizin ve zihinlerimizin ötesine ve içine uzanan sonsuzlukla olan ilişkimizi hatırlatan kozmik bir diyagramdır.

Mandala bize yaşamın tüm yönlerinde, Dünya’da, Güneş’te, Ay’da ve ayrıca arkadaşları, aileleri ve toplulukları içeren yaşam çevrelerinde görünür.

Mandalalar, hayatın asla bitmediği fikrini simgeleyen dairesel tasarımlardır.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Maneviyatını Keşfet
1.Mandalayı Seçtin
Sen Sezginin Mandala'sısın. Mandalan baykuşun ruhunu taşıyor. Baykuş sana görme duyusunu ve karanlıkta ışık arama yeteneğini getirir. Baykuş gibi sen de çok pozitif bir insansın ve her durumda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsun. Baykuşun ruhu, içsel bilgeliğinin kilidini açmak için bir anahtar görevi görür. Mandalanın ruhu sana her zaman açık kalmanı, güvenmeni ve dinlemeni hatırlatır. Her zaman hatırla ... düşündüğünden daha fazlasını biliyorsun! İçgüdülerine güven!
2.Mandalayı Seçtin
Sen aşkın mandalasısın! Mandalan su elementi tarafından yönetilir. Sen aşka inanansın ve hayattaki ana odak noktalarından biri sadece gerçek aşkı bulmaktır. Denizatı ruhunu taşıyorsun. Denizatı, sevdiğin her şeye ve varlıklara besleyici yetenekler ve tam bir bağlılık getirir. Denizatı, hayattaki ana motivasyon kaynağımız olarak her türlü sevgiyi tutmamızı hatırlatır!
3.Mandalayı Seçtin
Su elementi tarafından yönetilir ve köpek ruhu taşırsın. Bu ruh bize koşulsuz sevgiyi hatırlatır ve affetmenin hayattaki en önemli değerlerden biri olduğunu öğretir. Pekala, mandalanla, hayatındaki tüm insanları ve onların nasıl hissettiğini nasıl etkilediğini yansıtman gerekebilir. Mandalan, yalnızca birini gerçekten bağışladığında, ancak o zaman gerçek iyileşmenin başlayabileceğine inanır!

Share your Results: