Bir Pencere Seç Ve Aşkın Tekrar Hayatına Girmesine İzin Vermek İsteyip İstemediğini Öğren.

Yeni bir romantik hikaye arıyorsan, resme bak ve düşünmeden bir pencere seç. Cevap, hayatına giren aşk fikrine gerçekten ne kadar açık olduğunu söyleyecektir.

Bir kişiyle yakınlaşmaya başladığımızda, birçok kişisel şey ortaya çıkar: korkular, arzular, engeller vb. Bu nedenle yeni bir romantik hikaye arıyorsan resme bak ve düşünmeden bir pencere seç.

Bir Pencere Seç

Bir Pencere Seç Ve Aşkın Tekrar Hayatına Girmesine İzin Vermek İsteyip İstemediğini Öğren.
1.Pencereyi Seçtin
Yeni bir aşkla tanışmayı hayal etsen bile, duygusal düzeyde biraz engellenmiş olabilirsin. Belki daha önceki bir hikayede kalbin kırıldı ve hala iyileşmedin. Korkuyorsun ve bu yüzden karşındakini sevsen bile açılman zor.
2.Pencereyi Seçtin
Biriyle tanışmak ve iyi bir ilişkiye sahip olmak istiyorsun. Tek başına iyi olmayı biliyorsun ve seçici olmayı öğrendin. Yaklaşıyorsun ve yeni bir şeye isteklisin, ancak temkinlisin ve durum bunu garanti edene ve kendini güvende hissedene kadar açılmayacaksın.
3.Pencereyi Seçtin
Yeni bir aşkla tanışma arzusu içinde çok güçlü. Biriyle birlikte olmak istediğini anladın, ama belki de bu seni çok seçici olmamaya ve durumları çok idealize etmeye yönlendiriyor. Bazı şeyleri ve insanları oldukları gibi görmeyi ve kendini bu kadar açıkta bırakmamak için her şeyden önce kendine bakmayı öğrenmelisin.
4.Pencereyi Seçtin
Sen yeni bir aşkla tanışmaya istekli bir insansın, ancak kendi içinde bir amaç olarak değil, kendini açık ve alıcı bulduğun birçok başka şey ve deneyimin bir parçası olarak. Olmazsa, dünyanın sonu gelmez. Ve eğer olursa, çok daha iyi. Kendini şaşırtmaya ve akmaya hazırsın.

Share your Results: