Geçmiş Yaşamınızdan Çözülmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Kristal Bir Form Seçin

Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, hayatınızda çözemeyeceğiniz bazı problemler olduğunu hiç hissettiniz mi? Bu tür durumlar o kadar sık ​​tekrar edildi ki, “Neden ben? Bu neden bana oluyor? diye düşünürsünüz.

Bu neden sana oluyor?

Cevap: Geçmişinizde muhtemelen ruhunuzun bu hayatta iyileşmeye karar verdiği çözülmemiş karma vardı. Sonuç olarak hayatımızın farklı alanlarında zorluklarla karşılaşıyoruz. Benlik saygısı, kişisel ilişkiler, sağlık, yoksulluk ve daha fazlası bunlardan etkilenir.

Karmik konumuzun ne olduğunu anlayabilirsek, karşılaştığımız sorunların nedenini anlayabilir ve aynı zamanda bunları çözme şansı elde edebiliriz. Bu karmik temalar, bu basit teste tabi tutularak belirlenebilir.

Resme dikkatlice bakın ve en sevdiğiniz kristal formu seçin. Seçtiğiniz seçenek, geçmiş yaşamınızdan çözülmemiş karmayı belirlemenize yardımcı olacaktır.

Bir Kristal Seçin

Geçmiş Yaşamınızdan Çözülmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Kristal Bir Form Seçin
1.Kristali Seçtiniz
Çözülmemiş Karmanız: Toksik ilişkiyi bırakın ve hayatınıza devam edin. Geçmiş yaşamınızda, muhtemelen sık sık yalnızdınız, sevdiğiniz insanlar tarafından görmezden gelinmiş ve terk edilmiştiniz. Ve şimdi, bu hayatta, kişi ne kadar kötü ya da acımasız olursa olsun, herkesin içindeki en iyiyi görmek istiyorsunuz. Kendinize yaptığınız zarar ne olursa olsun, insanları tutmaya çalışıyorsunuz. Ancak bu ilişki böyle yürümez. Sonunda yaralı bir kalp ve ruhla yalnız kalıyorsunuz. Başkalarının tutumunu kontrol edemeyeceğinizi anlamanız sizin için önemlidir. Ve çoğu zaman, onları ne kadar severseniz sevin, sizi incitmek için etrafta olurlar. Sezginize güvenmeniz ve uyarı işaretlerini kabul etmeniz gerekir. Bunu aileniz, arkadaşlarınız, romantik partnerleriniz ve hatta iş arkadaşlarınızla deneyimleyebilirsiniz. İlişkiniz zehirliyse, onu bitirmek en iyisidir.
2.Kristali Seçtiniz
Çözülmemiş Karmanız: Kendinizden şüphe ediyorsunuz ve hedeflerinizi yok ediyorsunuz. Geçmiş yaşamınızda, muhtemelen size ve meslektaşlarınıza / tanıdıklarınıza maddi, fiziksel ve hatta psikolojik olarak ciddi şekilde zarar veren birkaç kötü karar vermişsinizdir. Dolayısıyla, bu hayatta kendinizden şüphe duyuyorsunuz. Hepimiz hata yaparız. Burada yanlış bir şey yok. Hatalarımızla nasıl başa çıktığımızı anlamak bizim için önemlidir. Hayatınızda yaptığınız tüm olumlu şeyleri düşünmek için kendinize zaman verin. Organize olun ve her zaman gelişmeye çalışın. Çok fazla insandan yardım istemeyin. Söylendiği gibi, çok fazla aşçı suyu bozar. Hayatınızın ana şefi olun, zevkinize ve takdirinize göre pişirin! Kendinizde şüphe duymayı bırakın.
3.Kristali Seçtiniz
Çözülmemiş Karmanız: Başkalarına güvenmek sizin için zordur. Geçmiş hayatınızda güvendiğiniz insanlar tarafından ihanete uğradınız. Tüm bu yaşadıklarınız bu hayatta insanlara güvenmekte zorlanmanıza neden oldu. Muhtemelen hayatınızda güvenilmesi gereken insanlarla tanıştınız, ancak bunu yapmak sizin için zordu. Hatta bu yüzden birini kaybetmiş bile olabilirsiniz. Sabırlı olun! Bir kişiyi en az 3-4 aydır tanıyorsunuz, sonra onu dikkatlice izleyin. Bu kişi güveninizi hak ediyor mu? Sezginizi kullanın ve ardından hayatınızdaki konumu hakkında bir karar verin. Kalbinizi insanlara kapatmayın, güvenmeye başlayın. İlişkinizi mahkum etmeyin, hayatta her şey çok daha iyi olabilir. İnanılmaz derecede mutlu bir insan olabilirsiniz!

Share your Results: