Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Birkaç Gün İçinde Hayallerinin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğren

Her insanın gizli dilekleri ve hayalleri vardır. Birçoğumuz onları gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz.

Ama her zaman hedeflerimize ulaşamıyoruz. Belki bunun için çok az çaba sarf ettik ya da belki yerine getirilmesini bile istemiyoruz. Ayrıca, bunu gerçekleştirmen için doğru zaman olmayabilir.

Hayallerinin ve dileklerinin şu anda gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmek ister misin?

İlk önce gizli arzularını düşün, onu görselleştir ve bir düşün. Ardından, bilinçaltına dal ve bir kart seç.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Önümüzdeki Birkaç Gün İçinde Hayallerinin Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğren
1.Kartı Seçtin
Büyük olasılıkla dileğin gerçekleşecek, ancak biraz beklemen gerekiyor. Acele etme. Her şey her zamanki gibi devam ediyor. Acele etmek her şeyi mahvedebilir, bu yüzden sabırlı olmalısın. Hayatını elinden geldiğince iyi yaşa. Beklediğin zaman hayallerin ve dileklerin gerçekleşecek.
2.Kartı Seçtin
Çalışman için uzun zamandır hak ettiğin bir ödül kazandın. İstediğini elde edeceksin, ama beklediğin şekilde değil. Ancak bu yeni yol, tüm çalışmaların için ödülünü almanın en iyi yolu olabilir ve pişman olmayacaksın.
3.Kartı Seçtin
Evren sana istediğini vermeye hazır değil. İsteklerini dikkatlice düşün. Bunun gerçekleşmesi için çaba göster. Unutma, çalışmak her zaman ödüllendirilir. Yani ısrarcıysan, evren seni reddedemez. Ama bunun üzerinde çalışmalısın, tembellik yaparsan, ödüllendirilmeyeceksin.
4.Kartı Seçtin
İstediğini ve hatta fazlasını alacaksın. Ama hedefine ve daha fazlasına doğru hareket etmelisin. Senin için tek bir dileğin yerine getirilmesi yeterli değil. Sana doğru bakışla tüm çalışmalara ve şansa devam etmeli, tüm hayallerini ve arzularını gerçekleştirmelisin.

Share your Results: