Hayatınızı Değiştirmek İçin Hangi Düğmeye Basarsınız


Renklerin gücü ayrıntılı olarak incelenmiştir ve insan ruhuyla ilişkileri herkesin beklediğinden daha güçlüdür. Genellikle duygularımızı, eylemlerimizi ve seçimlerimizi etkilerler.

Resimdeki düğmelerden birine basmanın hayatınızı değiştirebileceğini ve olumlu bir şey getirebileceğini hayal edin. Çok fazla düşünmeden resimdeki düğmelerden birini seçin.

Bir Düğme Seçin !

Hayatınızı Değiştirmek İçin Hangi Düğmeye Basarsınız
1.Kırmızı Düğmeyi Seçtiyseniz

Seçiminiz pratik düşünen bir kişi olduğunuzu söylüyor. Aktif, dinamik ve çoğu projeye katılıyorsunuz. Başkalarına sunabilecek çok şeyiniz var. Seçiminiz fark edilmekten, duyulmaktan ve tanınabilir olmaktan zevk aldığınız anlamına gelir. Başkalarına, hayatınızın herhangi bir alanında her şeyi mükemmel bir şekilde yapabileceğinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Her zaman başarılı olamazsınız, ama bunun için savaşıyorsunuz. Ve bu tavırla, hayatınızı daha iyi hale getirecek doğru seçimi yapabilirsiniz.
2. Mor Düğmeyi Seçtiyseniz

Bu renk, şimdiye kadar başardıklarınızdan memnun olduğunuzu ve hiçbir şeyi değiştirmek istemediğinizi gösterir. İstediğiniz her şeye sahip olduğunuzdan eminsiniz ve daha fazlasını başarabileceğinizi biliyorsunuz, ancak bunun doğru zaman olup olmadığından emin değilsiniz. Bununla birlikte, ruhunuzun derinliklerinde, asla gerçekleşmeyecek bazı gizli arzularınız var.
3.Yeşil Düğmeyi Seçtiyseniz

Yeşil seçimi, sakin ve özgürlük arasında sürekli bir iç mücadeleyi gösterir. Özgürlüğün genellikle riskle dolu olduğunu bilseniz de, her şeye aynı anda sahip olmak istersiniz ve sonra geri adım atarsınız. Hiçbir şey kazanmasanız bile, çok fazla kaybetmemek için hayatınızda her zaman dengeyi korumaya çalışırsınız. İyi bir arkadaş ve iyi bir eş olabilirsiniz, ama birisine asla çok fazla aşık olma riskiyle karşılaşmazsınız.
4.Turuncu Düğmeyi Seçtiyseniz

Başarılı olmayı seven bir insansınız. Ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, bir şeyler başarabildiğiniz zaman mutlu olursunuz. Hayatınızda güzel olan her şeyin tadını nasıl çıkaracağınızı ve her anı nasıl mutlu yaşayacağınızı biliyorsunuz. Yaşam felsefeniz, her şeyin küçük adımlarla başarılmasıdır. Bunun hayatınızı daha iyi hale getirebileceğini düşünüyorsunuz ve değişiklik yapmaktan korkmuyorsunuz.
5. Mavi Düğmeyi Seçtiyseniz

Bu renk dengeli ve sakin bir kişiliğe işaret eder. Etrafınızdaki her şey dengeli olmalıdır. Bu yüzden size ne getireceklerini bilmiyorsanız değişiklik yapma riskini göze almayın. Sakin, rasyonel ve kendinden emin olmanız çok önemlidir, çünkü bu şekilde hedeflerinize ulaşacağınızı biliyorsunuz.
6. Sarı Düğmeyi Seçtiyseniz

Hayata karşı tutumunuz oldukça iyimser, açık ve kendinden emin. Risk almaktan korkmuyorsunuz, aynı zamanda gereksiz risklerden kaçınmak için yeterince dikkatli, hassas ve rasyonelsiniz. İç yeteneklerinizi iyi biliyorsunuz ve istediğiniz zaman kullanmaya hazırsınız.

Hayatınızı Değiştirmek İçin Hangi Düğmeye Basarsınız

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı