Önümüzdeki Günlerde Seni Nelerin Beklediğini Öğrenmek İçin Kristal Kürelerden Birini Seç

Kristal küre, büyücüler ve kahinler için geleneksel bir destektir.

Yardımı ile bir kişinin geçmişini ve geleceğini öğrenebilirsin, ancak bugünün testinde geçmişe değil, yalnızca gelecek olana odaklanacağız.

Yani önümüzdeki günlerde seni tam olarak nelerin beklediğini bilmek istiyorsan bu test tam sana göre.

Resme bak ve resimde gösterilen üç kristal küreden hangisinin en çok dikkatini çektiğini söyle.

Bir Kristal Küre Seç

Önümüzdeki Günlerde Seni Nelerin Beklediğini Öğrenmek İçin Kristal Kürelerden Birini Seç
1.Küreyi Seçtin
Gerçeklerden uzak, kendi dünyanda yaşıyorsun. Etrafında olup bitenlerden çok sık rahatsız olursun ve bu nedenle ana hedeflerine odaklanamazsın. Endişeli düşüncelerin değerli zamanının çoğunu alıyor. Önümüzdeki birkaç gün sana hayatını değiştirmek için bir fırsat verir, ancak istediğini elde etmek için belirli hedefler belirlemelisin ve bunlardan sapmamalısın. Zihnini kontrol etmeyi öğren ve ilerleyebilmen için rastgele düşünceler içinde kaybolma.
2.Küreyi Seçtin
Çok rahat bir hayat yaşıyorsun. Kendini çevrendeki insanlara bağlı hissediyorsun. Her gün çok çalışarak tüm hedeflerine ulaşmaya ve seçimlerinin meyvelerini toplamaya kararlısın. Evren, sorularını cevaplayacaktır, çünkü senin meziyetlerini görür. Önümüzdeki birkaç gün, hedeflerine ulaşmada senin için en başarılı olanlardan ve bazı hoş sürprizlerden biri olmalıdır. Dürüstçe yaşamaya devam edersen bu pozitif enerjiyi çok daha uzun süre koruyabileceksin.
3.Küreyi Seçtin
elerle veya ilişkilerle sana yardım etmeye hazır birçok insan var, ancak onların önerilerini kabul etmen pek olası değil. İnsanlara karşı daha alçakgönüllü ve nazik olmalısın. Önümüzdeki birkaç gün senin için çok iyi olabilir veya tıpkı herkes gibi tamamen sana kalmış. Evren sana doğru insanları gönderiyor ve seni doğru yola sokuyor. Herkesin sana sunduklarından faydalanabildiğinde, hayatının mutluluk ve başarıyla dolu olacağını göreceksin. Alçakgönüllü ve minnettar ol. Böylece çok uzağa gideceksin.