Resimde Gördüğün İlk Şey, Seni Neyin Tükettiğini Ortaya Çıkaracaktır


Tüm dikkatini çeken ve seni felç eden şeyin ne olduğunu öğren. Resme dikkatlice bir bak ve dikkatini en çok çeken şeyin ne olduğunu söyle.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey, Seni Neyin Tükettiğini Ortaya Çıkaracaktır
Zombi Gördün
Muhtemelen seni en çok tüketen şey rutininle ilgili bir şeydir. İşin, ders çalışman, sporla ilgili taleplerin veya günlük olarak yaptığın her şey seni yabancılaştırmış olabilir. Bu rutine o kadar dalmışken, büyük resmin vizyonunu kaçırıyorsun, çünkü etrafında var olan tek şey bu değil. Belki çevrenden biri bunu fark etmeni sağlar ve sonra tutkulu olmanın senin için süper olumlu bir şey olduğunu görürsün, ama takıntılı olmak başka bir şeydir. Enerjini çeşitlendirmek için zaman ayır ve seni en çok sevenleri gözden kaçırma.
Profildeki İkiz Yüzleri Gördün
İlk gördüğün şey profildeki yüzlerse, belki de seni büyüleyen şey aşkla bağlantılıdır. Şu anki partnerin, geride bırakamayacağın eski bir aşk, hoşlandığın ama ona söylemediğin biri veya karşılıksız bir aşk olabilir. Bu bağlantıyla ilgili bir şey senin için bir çelişki yaratıyor. Zihnin ve kalbin neyin doğru olduğunu tartışır ve bunu çözmemek seni her zaman bir düşünceler karmaşasında asılı bırakır, ne kadar çok anlamaya çalışırsan, seni o kadar çok tuzağa düşürürler. Konuyu biraz düşür. Enerjini ve dikkatini başka şeylere ayır. Bu sadece seni rahatlatmakla kalmayacak, aynı zamanda olması gerekeni en iyi şekilde çözmen için sana netlik ve huzur verecektir. Ayrıca, aşkla ilgili bir çatışma olduğunda, çoğu zaman yanıtın kendi içimizde olduğunu, yalnızca onu dinlememize izin vermediğimizi unutma. Biraz susup kalbinin sesini dinlersen ne yapacağını bileceksin.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey, Seni Neyin Tükettiğini Ortaya Çıkaracaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı