Psikologlar Seçimlerinizin Baskın Kişiliğinizi Ortaya Çıkardığını Söylüyorlar.Seçmiş Olduğunuz Bir Ağaç Karakterinizle İlğili Bir Çok Şeyi Açığa Çıkarabilir.

bir-agac-sec-1.jpg

Psikologlar kişiliklerimizin baskın özelliklerini ortaya çıkarmada seçimlerimizin ne kadar önemli olduğunu söylüyor.Sizde kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini keşfetmek istiyorsanız aşağıdaki resimden en beğendiğiniz ağacı seçip öğrenebilirsiniz.

 1. BİR AĞAÇ SEÇ !

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9

Psikologlar Seçimlerinizin Baskın Kişiliğinizi Ortaya Çıkardığını Söylüyorlar.Seçmiş Olduğunuz Bir Ağaç Karakterinizle İlğili Bir Çok Şeyi Açığa Çıkarabilir.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Romantik

  Bu ağacı seçen insanlar dünyanın en romantik insanlarıdır. Onlar, dünyayla bir sevgi ve bakım alanından etkileşim kurmaya inanan iyimserlerdir. Ruh eşlerine gerçek inananlardandır ve çoğu zaman bekârlık ile ciddi ilişkileri tercih ederler, ancak bu bazen rahatlık için ikinci en iyi yerleşme anlamına gelir. Bazen aşk tarafından körleştirilebilirler, bu da bazen onlardan yararlanmalarına izin verebilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Yenilikçi

  Bu ağacı seçen kişiler yaratıcı türlerdir. Bununla birlikte, bu mutlaka, sanatsal ya da müzikal olarak eğimli oldukları anlamına gelmez. Bu kategoriye giren insanlar, yaratıcılıklarını bilim veya girişimcilik gibi başka yollarda da kullanabilir. Yenilikçi düşünenlerdir ve başkalarının göremeyeceği sorunlara eşsiz çözümler üretebilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Teşvik Edici

  Bu ağaca seçen insanlar, genellikle anne ya da baba rolünü üstlenen destekleyici insanlardır. Bu nedenle, genellikle çocuklar veya hayvanlar ile çok iyi anlaşırlar. Arkadaşları her zaman onları rahatlatmaları ya da ağlayabilecekleri bir omuz için onlara gelir. Psikolog, hemşire ya da bakıcı rolü üstlenmekten zevk alıyorlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Dürüst

  Bu ağacı seçen insanlar, akıllarından geçeni konuşmaktan asla korkmazlar. Oyun oynamayı başaran kişilerdir, hızlı bir şekilde bu noktaya ulaşmak isterler. Arkadaşları tarafından, arkadaşlarının duymak istediği bir şey olmasa bile, dürüst fikirleri için sayılabilirler. Bu insanlar bazen kaba olmakla karıştırılabilir, ancak bu onların niyetleri değildir. Sadece olduğu gibi söylemeyi severler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Enerjik

  Bu ağacı seçen insanlar yüksek enerji seviyelerine sahip olma eğilimindedir. Oldukça konuşkan, sosyal ve çok çeşitli aktiviteler yapmaktan zevk alırlar. Bu kişilerin genellikle etrafında oturup kendinizi hiçbir şey yapmadan bulamayacaksınız. Herzaman aktif olmayı tercih ederler, bu bir çeşit fiziksel aktivite ya da zihinsel uyarılmayı gerektirmesi anlamına gelir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Kaprisli

  Bu ağacı seçen insanlar tuhaf ve kaprisli olma eğilimindedir. İnsanların kendilerine çizdikleri çocuksu bir duygusu var. Dünyaya huşu ve şaşkınlıkla bakıyorlar ve birçok insan bu sevgiyi buluyor. Bununla birlikte, kaprisli eğilimleri bazen onları bir şekilde naif olmaya yönlendiriyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Güvenilir

  Bu ağacı seçen insanlar neredeyse her zaman hesaba katılabilir. Sözlerine sadık kalan ve taahhütlerine sadık kalabilecekleri güvenilir insanlardır. Bunun ötesinde, kendilerinden beklenenin üzerinde ve ötesinde gitmek de sıklıkla mutlu olurlar. Önemsedikleri biri için fazladan çaba sarfederler. Bu sayede, sağlam arkadaşlıklar yaratma ve sürdürme konusunda iyiler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Benzersiz

  Bu ağacı seçen insanlar kesinlikle bir kalabalığın içinde öne çıkmaktan korkmuyorlar. Diğer insanların ne düşündüklerine bakılmaksızın kendi kurallarına göre yaşarlar. Hem düşünce hem de görünüşte benzersiz olmanın keyfini çıkarırlar ve kendi deneyimlerinin yanı sıra diğer insanlara karşı yaklaşımlarında da her zaman özgün ve gerçek olurlar.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  9.Sabırlı

  Bu ağacı seçen insanlar oldukça sabırlıdır. Durumların veya insanların onlara ulaşmasına izin vermezler, aksine yaşam akışına girerler. Her şeyin bir zaman ve mekana sahip olduğunu fark eder ve bu nedenle zor durumlara sakin bir anlayışla yaklaşırlar. Bu kategoriye giren insanlara, herhangi bir duruma getirdikleri kolaylık ile nitelenen çok fazla şey lazım.

  Sonuçlarınızı Paylaşın