Fizyolojiye Göre Burun Şekliniz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

Burun şeklinin bile bir insan hakkında çok şey söyleyebileceği ortaya çıktı. Fizyoloji, fiziksel görünüm yoluyla bir karakteri anlamanın anahtarını sunar. Kemikli, çarpık veya minik bir burun ilginizi çeken bir kişi hakkında çok şey söyler!

Uzun Burun

Carlo Collodi fizyoloji üzerine bir kitap okumuş olsaydı, uzun bir burnu olan Pinokyo’yu asla canlandırmazdı. Ne de olsa, bu form sahibini muhafazakar bir kişi olarak nitelendiriyor. Dahası, çok uzun burunları olan insanlar dahidir.

Kısa Burun

Bu burun türü, sahibini yumuşak karakterli bir kişi olarak tanımlar. Ancak, bu onun girişken, eğlenceli ve ilgi çekici olmasını engellemez.

İnce Kemikli Burun

Bu kısa burun dikkatsiz bir insanın işaretidir. Bu burnu olan insanlar konsantre olmakta zorlanırlar. Aynı zamanda, genellikle aşırı gururlu ve kibirlidirler.

Çarpık Burun

Fizyolojiye göre böyle bir burna sahip olmak kişiyi gururlu, inatçı, kararlı ve kibirli bir kimlik olarak nitelendiriyor.

Dar Burun

Hedeflerine daima ulaşan işkoliklerin genellikle bu tür bir burnu vardır.

Görünüm her zaman güvenilir bir bilgi kaynağı olmuştur. Şimdi, bir insanı burnundan nasıl ayırt edeceğinizi bildiğiniz için, bu bilgileri arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla karşılaştırabilirsiniz.Yalnızca bu verilere dayanarak, insanlar hakkında önceden varılan sonuçlar çıkarmamayı unutmayın. Onlara gizli karakter özelliklerini gösterme fırsatı verin!