Bir Kart Seçin ve Bu Hafta İçin Kişisel Tahmininizi Alın

Odaklanın ve sizi ilgilendiren şeyleri görselleştirin: para, aile, kariyer, mülk satın alma gibi. Şimdi, derin bir nefes alın ve resimdeki kartlardan birini seçin.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin ve Bu Hafta İçin Kişisel Tahmininizi Alın
1.Kartı Seçtiniz
Ay, ilk kartın altına gizlenmişti bu bir yanılsamadır ve mistik olayları gösterir. Sorunuz için iki olası cevap vardır. Bir tesadüf nedeniyle istediğinizi elde edersiniz ya da rüyanız o kadar aldatıcıdır ki, asla gerçekleşmeyeceğini anlarsınız. Geleceğe bakmak gerçektir, önünüze gerçekçi hedefler koyarsanız imkansız sandıklarınız bile gerçekleşebilir. Hedeflerinizi açık bir şekilde belirleyin yakında hedeflerinize ulaşacaksınız ve bu sizi gerçekten şaşırtabilir.
2.Kartı Seçtiniz
Seçtiğiniz bu kart, azami çaba sarf ederseniz, planlarınızın mutlaka yerine getirileceği ve bunun için yeterli enerjiniz olduğu anlamına gelir. Şimdi kararlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayan bir dönem. Heveslisiniz, fikirleriniz gerçek ve onları takip etmeye hazırsınız. Durmayın, sadece ileriye gidin. Evrenin kendisi önünüze çıkan engellerle baş etmenize yardımcı olacaktır. Öyleyse ne duruyorsunuz harekete geçme zamanı.
3.Kartı Seçtiniz
Aşk ilişkilerini önemsiyorsanız, her şeyin mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanacağından emin olabilirsiniz. Finans konusunda endişeleriniz varsa, bu kart sizi şüpheli işletmelerdeki büyük alım ve yatırımlara karşı uyarıda bulunur. Kart şimdi herhangi bir alanda aktif eylemlerden uzak durmanın daha iyi olduğunu söylüyor. Bekleyin, iyi bir an çok yakında gelecek ve sizde refaha kavuşacaksınız.