Burcunuza Göre Hangi Büyülü Güçlerle Doğdunuz?

bazi-insanlar-neden-mistik-deneyimler-yasadigini-dusunur-bilimfilicom-1.jpg

Astroloji, Zodyak Çemberindeki gezegenlerin nerede olduğuna dayanarak Geleceği tahmin etme sanatıdır.

Güneş, en güçlü “gezegen” (aslında bir Yıldız ama astrolojide Güneş ve Ay gezegenler olarak adlandırılır) kişiliğimizi ve yaşamsal gücümüzü öngörür. Öte yandan, Ay’ın yeri yeteneklerimizi ve bizim cazibemizi ortaya çıkarır.

Güneş ve ay işaretinizin güçlerini okuyun ve hangi yeteneklerle ve büyülü güçlerle doğduğunuzu görün

KOÇ BURCU

Koç, cesur ve kudretli Mars tarafından yönetiliyor. Koç, Bahar’ın tutkulu atılımıdır ve bu Zodyak işareti ile ilişkilendirilen renk kırmızıdır (Ateşin Kırmızısı, Kışın Ölüler Topraklarından Gelen Gelincikler Kırmızısı).

Koç etkisi altında doğanlar, güçlü tılsımları vb.etkinleştirmek ve şarj etmek için doğal bir kabiliyete sahiptir. Onların büyülerine dokunmanın anahtarı coşkudur.

Doğal şifa yetenekleri ve hayati enerjiyi aktarma gücleri vardır. İstenmeyen doğayı ortadan kaldırmak için belirledikleri doğanın oyuna girdiği yerlerde, işkence ve şeytan çıkarma konusunda çok iyiler.

BOĞA BURCU

Boğa büyüleyici Venüs tarafından yönetilmektedir. Boğa, Bahar’ın toprak üzerindeki hakimiyetini kurduğu ve her şeyin yeniden yeni olduğu yılın zamanıdır. Boğanın rengi yeşildir (yaprak yeşili ve Dünyanın Yeşili ).

Boğaların etkisi altında doğanlar, zenginlik ve iyi bir servet (birçokları için Yeşil, İyi şansın rengidir) ve tüm dünyevi lezzetler için büyü yapmak ve başarmak için doğal bir yeteneğe sahiptir. Güçlerini etkinleştirmenin anahtarı onların Cinsellik ve Memnuniyetidir.

İKİZLER BURCU

İkizler, parlak ve sürekli hareket eden Merkür tarafından yönetilir. Onlarla ilişkili renk küçük kır çiçekleri ve Güneş’in sarısıdır. İkizler, hepimizi birbirine bağlayan element olan Hava Elementi ile ilişkilidir.

Bu nedenle İkizler, entelektüel konuları ve iletişimi etkilemek için büyü yaptıklarında mucizeler yaparlar. İkizler, hareketleri ve seyahatleri kolayca etkileyebilir. İkizler büyük telepatik yeteneklere sahip olabilirler ve Astral Projeksiyonda daha ustadırlar. Onların büyülü güçlerini harekete geçirmenin anahtarı ilgi çekiciliktir

Odaklanmalarını kolayca kaybetme eğiliminde oldukları için, bir şekilde gerçekten ne yaptıklarıyla ilgilenmek zorundalar.

YENGEÇ BURCU

Yengeç, Gece Gökyüzünün Büyük Hanı, Ay tarafından yönetilir. Yengeçlerle ilgili Renk Gümüş, Soluk Ay’ın rengidir. Yengeç Su ile ilişkilidir. Su Unsuru, Duygular ve Sevgi üzerinde  hüküm sürer ve bu nedenle, Aşk ve arkadaşlık için büyüler, Yengeçler tarafından yapıldığında mükemmeldir.

Yengeçler tüm kehanet formlarını kullanmakta mükemmeldirler ve sadece şüphe bırakıyorlarsa iyi savaşırlar. Güçlerini etkinleştirmenin anahtarı güvenliktir. Yengeçlerin büyülü güçlerini serbest bırakmak için kendilerini güvende hissetmeleri gerekir. Büyü yaparken hiç kimsenin müdehale etmediğinden emin olun.

ASLAN BURCU

Aslan, görkemli ve sürekli parlayan Güneş tarafından yönetilir. Aslanların ilişkilendirildiği renk Altın rengi ve turuncudur. Aslan, Ateş Unsuru ile ilişkilidir ve gerçekten yetenekli büyüleri, Fame (şöhret ve popülariteyi genişletmek) ve her türlü zevkler (cinsel olanlar dahil) içindir. Güçlerini etkinleştirmenin anahtarı, İlahi kökenlerini gerçekleştirmektir. Aslanların  bir kral (ya da kraliçe) gibi hissetmesi gerekiyor ve bunu yapmanın  en  iyi bir yolu içlerindeki İlahi tohumu farketmekleridir.

BAŞAK BURCU

Başak burcu pratik Merkür tarafından yönetilir. Başak’ın ilişkili olduğu renk mavi ve solgun mavi (gökyüzünün Mavisidir), bir Toprak burcu olsa da, neredeyse her zaman – neye,nasıl hizmet verileceğini ve çoğunlukla nasıl yerine getirileceğini anlamaya çalışan sorumluluklarda kaybolurlar. Bu yüzden göklerin mavisi onları iyileştirir ve onlara İlahi kökenlerini, gerçek Doğalarını, yükümlülüklerini yerine getirmediklerini hatırlatmaya yardımcı olur.

Başak iyileşme ve her türlü evrim için (maddi ya da manevi) büyülerle uğraşırken mucizevidir. Pek çok konu ve insanla aynı anda ilgilenme yeteneklerinden dolayı telepati ve barış büyülerinde mucizeler yaratabilirler. Başak’ın Büyülü Güçlerini harekete geçirmesinin anahtarı, onların İlahi bir kaynaktan geldiklerini ve sadece beden ve kemik olmadığını hatırlamaktır. Ayrıca, her zaman Yaşam’ın aydınlık tarafına odaklanmalı korkularını ve kuşkularını geride bırakmalıdır.

TERAZİ BURCU

Terazi burcu barışçıl ve güzel Venüs tarafından yönetilir. Terazi, Hava elementi ile ilişkilidir, renkleri, parlak açık mor ve pembe renktedir! Terazi, Güzellik ve Büyüleyici büyüler için doğal bir yeteneğe sahiptir. Yanılsama yaratmak için harikalardır. Aynı zamanda, Barış’ı ele aldıklarında mucizevi olurlar ve Dengeyi başarmak için büyü yaparlar (bir ilişkide olsun, bedenimizde… vs)!

Terazilerin güçlerini aktif hale getirmesinin anahtarı kendilerini Büyücü/Cadı olarak hissetmeleridir. Bazen bu durum böyle olmasa da, odaklanmaları gereken şey budur. Bu hissi arayın, biliyorsunuz ki bu his sizde var!

AKREP BURCU

Akrep hem Pluto hem de Mars tarafından yönetiliyor. Akrep’in ilişkili olduğu renk kırmızıdır (Kan ve Kiraz kırmızısı).

Akrep Su Elementi ile ilişkilidir. Akrepler enerjiyi manipüle ederken harikadır ve bu yüzden güçlü büyülü takılar  oluşturabilirler. Çok güçlü bir sezgiye sahipler ve gerçeği bulmak istediklerinde gerçekten harikalardır. Onların içgüdüsü neredeyse her zaman açık değildir ve mükemmel sağkalım becerilerine bağlıdırlar. Cinsel zevk için güçlü büyüler yaparlar ve savunma sihrinde iyi olurlar, büyüleri yok ederler ve engelleri ortadan kaldırırlar. Her yeni ortama kolayca uyum sağlamak için doğası gereği, değişim ile ilgili tüm büyüler söz konusu olduğunda da çok iyidirler.

Büyülü Güçlerini harekete geçirmenin anahtarı, içgüdülerine, daha ilkel olanlara, daha iyi olana ve eldeki maddeye odaklanmaya devam etmelerini sağlamaktır.

YAY BURCU

Yay burcu, Bilge ve Uğurlu gezegen Jüpiter tarafından yönetilmektedir. Yay ile ilişkili renk mordur. Yay, Ateş Elementi ile ilişkilidir. Yaylar, seyahatleri etkileyen ve / veya diğer Alemlere seyahat eden büyüler olduğunda mükemmeldirler.

Jüpiter, mutluluk ve iyimserlik kaynağı olmaları için onları korur, böylece olumsuzlukları çok çabuk iyileştirebilirler. Yay, Ruhsal Bilgeliğe ve yasaklanmış erişimi olmayan bilgilere neredeyse her istediği zaman girebilir.. Yay’ın güçlerini aktif hale getirmesinin anahtarı iyimserliktir. Kalplerinde yanan mutluluğun alevini hissetmek zorundalar. “Her küçük şeyin iyi olacağı” hissi onların başarısının anahtarıdır.

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcu, Bilge ve Güçlü Satürn tarafından yönetilir. Oğlakların ilişkili olduğu renk siyahtır (Gecenin ve Kurşunun karanlığı). Oğlaklar, Zenginlik ve Kariyer büyüleriyle uğraşırken mucizeler yaratabilirler.

Oğlaklar, amaçlarını yerine getirme ve hırslarını tatmin etme yollarını bulmak için doğal bir yeteneğe sahiptir. Onlar da atalarının hikmetine girerken harikadırlar. Oğlaklar büyülü güçlerinin anahtarı olarak belirleyicidir. Akıllarını bir şey için oluşturduklarında, bunu başarma eğilimi gösterirler!

KOVA BURCU

Kova Burcu, hem Uranüs hem de Satürn tarafından yönetilir. Kova ile ilişkilendirilen renk mavi ve gridir. Kova, Hava elementi ile ilişkilidir.

Kova, her türlü bağı ve eki serbest bırakmak ve kırmak için büyü yaparken harikadır. Özgürlük için susamaları, onları olumsuz büyüler,  ve bağımlılıklardan kurtarmaya teşvik eder. Kova ayrıca astral seyahat ve durugörü için harika doğal yeteneklere sahiptir. Kova’nın Büyülü Güçlerini harekete geçirmesinin anahtarı, Özgürlük ve eşsizliğin havasını solumaktır. Büyüleri eşsiz hissetmek için uyanmalıdırlar.

BALIK BURCU

Balık burcu, hem Neptün hem de Jüpiter tarafından yönetiliyor. Balık ile ilgili renk saf Beyaz ve koyu Mavi (derin okyanuslardan biri). Balıklarla ilgili elementler sudur. Balıklar, Diğer Dünya’nın büyüleriyle uğraşırken mucizeler yaratabilirler.

Rüya Dünyası ile başarılı bir şekilde karışabilir  sezgileri ve / veya kehanetlerini teşvik etmek için Düşleri manipüle edebilirler. İllüzyon onların gücüdür iyileştirme ve güçlendirme için güçlü yanılsamalar yaratabilirler. Ayrıca, Ruhlar ve Periler gibi Büyülü Varlıklar ile iletişime geçmek için de harikalardır.