Koruyucu Meleğin Sana Önemli Bir Mesaj Gönderdi. Birini Seç Ve İçinde Ne Olduğunu Öğren.

melek-karti-1.jpg

Doğduğumuzdan bu yana herbirimizin, bizi koruyan,doğru yola yönlendirmek için bize rehberlik eden bir koruyucu meleği vardır.  Her insan, hayatta olabildiğince az günah işlemeye çalışmalı ki, meleği onunla kalabilmeli.Meleklerimiz bizi her türlü kötülükten koruyabilmektedir ve biz bunun farkında değiliz. Bu yüzden daima koruyucu meleğimize dua etmeli ve konuşmalıyız ve koruyucu meleğinizin kim olduğunu ve bize nasıl yardım ettiğini görmeliyiz.Şimdi bir melek seçin ve sizin için gönderilen mesajın anlamını iyi okuyun.

 1. Bir Melek Seç

Koruyucu Meleğin Sana Önemli Bir Mesaj Gönderdi. Birini Seç Ve İçinde Ne Olduğunu Öğren.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1 Numaralı Meleği Seçtiniz

  Size pozitif enerji verecek, tüm sorunlarınızı çözecek ve yolunuza çıkan engelleri  aşacak en iyi Melekler muhafızlarından birini seçtiniz. Bu melek İç huzurun bir meleğidir.

  Hiçbir şey tesadüfen gerçekleşmez. Ve en zor durumlarda, tünelin sonunda size ışık gösterecek, size hayaller üzerinden mesajlar verecek ve bu tür yardımlarla hayatınızın yarattığı engellerden daima kaçınılacaksınız.

  Bu Melek size her zaman haklı bir insan olmayı, ruhunuz için adalet ve huzurunuz için savaşmayı öğretecektir. Diğer insanlara karşı can sıkıcı olmayın, ancak sahte arkadaşlarınızla ilgili olan tehlikelerden sakının.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2 Numaralı Meleği Seçtiniz

  Yağmurdan ve hayatında sana gelen fırtınadan sonra sana yardım edecek olan Meleği seçtin. Hayatınızı gerçekçi bir şekilde algılamak için ihtiyacınız olan cesareti verecektir ve zorluklardan sonra mümkün olan en kısa sürede devam etmenizi sağlayacaktır.

  Gerçekten ne kadar değer verdiğinizi ve ruhunuzda ne kadar iyi bir insan olduğunuzu cesaretlendirin. O, büyük bir melek olarak, kendinizi ve sizin içinizde saklı olan tüm gücü ve sevgiyi kabul etme desteğini size verir, ve özveri ile kaderini seçme gücüne sahip olursunuz.

  Muhtemelen hayatınızda büyük şeyler yapacaksınız ve meleğinizin yardımı, dengenizi korumak için size iyi gelecektir. Meleğiniz size yardım eden cennetsel bir şifacıdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3 Numaralı Meleği Seçtiniz

  Bazı şeyleri yaşamadan önce şaşırtmak için doğuştan gelen sezgi veren Meleği seçtiniz. Bu size hayatın getirdiği çeşitli sorunlara karşı korunma gücü verir.

  O, karanlığın gücüne karşı bir kılıçtır. Bu melek size yaşam boyu huzur, özgürlük ve bağımsızlık getirir. Genellikle güç veren ışıktır, özellikle de sizin için ruhsal olarak saf bir ruhtur. Kesin olan birşey varsa oda, onun yardımı ile korkunç veya karanlık bir şey sizin hayatınıza engel teşkil edemez.

  Gereksizce endişelenen tüm korkuları ortadan kaldırdığınızda meleğinizle temas kurabilirsiniz. Sadece biraz uyanmalısın.

  Meleğinizin size mesajı: Rahatlayın, acele etmeyin, size verilen hayatın her anının tadını çıkarın! Kendinizden asla şüphe duymayın ve daima sezginizi dinleyin. Sizi incitenleri affetmeniz çok önemlidir çünkü Meleğiniz sizi ödüllendirecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın