Numerolojiye Göre 2019 İçin Kişisel Yıl Sayınız

2019, iyimserlik, yaratıcılık, kendini ifade etme yılıdır. Şimdi harekete geçmek için en iyi zamandır. Kişisel yıl sayısı bizim için yeni zamanların neler olduğunu ve her yıl enerjilerdeki değişikliklerin bizi nasıl etkileyebileceğini ortaya çıkarabilir. Buna göre, kişisel yıl numaranızı bilmek, sizin için ne anlama geldiğini, kendinizi gelecek zamanlarda doğru yönlendirmenin bir yolu olabilir.

Hesaplamalar için aşağıdaki adımları izleyin

Ay numaranızı, gün numaranızı ve karşılaştığınız evrensel yıl numarasını ekleyin.

Örneğin: 29 Kasım da doğmuş birisinin kişisel yıl numarasını hesaplayalım. 2+9+1+1+2+0+1+9 = 25 sayısını tek rakama indirmemiz gerekiyor bu yüzden 2+5 = 7 şimdi kişisel yıl sayımız tek rakama düştü. 29 Kasım da doğmuş olan bir kişinin 2019 da kişisel yıl numarası 7’dir.

Şimdi kişisel yıl numaranızın ne ifade ettiğine bir göz atalım:

Kişisel Yıl Numarası “1” Olanlar

Kişisel yıl numaranız 1 ise, büyük olasılıkla bu yıl bir ton yeni şeyle karşı karşıya kalacağınız anlamına gelmektedir. Yeni projelerin başlangıcı ve daha birçoğunun üstesinden gelinmesi gibi. Hepsi uzun süredir sıkı çalışmanızın sonucu olarak, mevcut durumunuzda bir iyileşme olarak geliyor.

Kişisel Yıl Numarası “2” Olanlar

Kişisel yıl numaranız 2’ye sahip olmak iç güç bulmak ve yüzleşmekten kaçınmak olabilir. Farklı şekillerde ilerlemek ve devam eden ilişkileri güçlendirmek için bu yıl çok çalışmalısınız. Bunlardan biri nihayet uzun zamandır hak ettiğiniz krediyi alıyor olabilir.

Kişisel Yıl Numarası “3” Olanlar

Kişisel yıl numaranız 3 olduğunda, biri gerçekten “3” enerjileri iki katına çıkartıyor olabilir. Her zamankinden daha yaratıcı olmak ve her şekilde, kutunun dışında düşünmek. Bir sonraki yıl, kim olduklarını anlayacak ve etraflarındaki dünyaya göre gerçek titreşimleri üzerinde çalışacaklar.

Kişisel Yıl Numarası “4” Olanlar

Kişisel yıl numarası 4 olan kişiler, kendi kökleriyle daha derin bir bağ kurmaya ve zor işlere her zamankinden daha fazla adanmış bir şekilde bulunabilir. Şu an için, Dünya’ya normalden daha aşağı olabilirsiniz, bu aynı anda hem kötü hem de iyi olabilir. Bu yıl sıkı çalışmanız için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Kişisel Yıl Numarası “5” Olanlar

Kişisel yıl numarası 5 olan kişiler kendilerini normalden daha fazla ifade etmek zorunda olabilir. O anlarda daha fazla özgürlük yaşarken, bu macera hislerinden daha fazlasını alacaksınız.

Kişisel Yıl Numarası “6” Olanlar

Kişisel yıl numaranız 6 olduğunda, kişi çevredeki insanlara karşı daha ilgi çekici ve açık olabilir. Hayatınızdaki insanlara daha fazla dahil olmak, daha fazla ömür boyu sürecek güçlü bağlantılar kurmaya yol açar.

Kişisel Yıl Numarası “7” Olanlar

Kişisel yıl numarası 7 olan kişiler, normalden çok daha kapalı olabilir. Kendinizi dedikodulardan daha kapalı tutmalı, hayalleriniz ve geleceğiniz için daha fazla zaman harcamalısınız.

Kişisel Yıl Numarası “8” Olanlar

Kişisel yıl numarası 8 olan kişiler biri kendi mali durumunu dengelemeye ve rahat etmeye çok daha fazla odaklanıyor olabilir. Mücadeleden yorulduğunuzu hissetmek, dilediğiniz ve istediğiniz çoğu şey gerçekten önemli olmayan maddi varlıklar olsa bile, yine de sizin için önemlidir.

Kişisel Yıl Numarası “9” Olanlar

Kişisel yıl numarası 9 ise, bu yıl geçerken çok daha tutkulu ve hoşgörülü olacaktır. Hayatınızda gerçekten yardımınıza ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye çalışırken, diğerlerinin görüşlerine daha az yaklaşın. Bir an için kişi biraz hayal kırıklığına uğramış gibi hissedebilir, ancak zaman geçtikçe neden bu eylemleri gerçekleştirdiğinizi fark edeceksiniz.