Bir Kalp Seçin Ve İlişkinizi Nasıl Geliştireceğinizi Öğrenin!

Neredeyse herkes bir aile kurmak için çabalıyor ve neredeyse herkes ilişkilerinde sorun yaşıyor. Kavgalar, yanlış anlaşılmalar, skandallar vb… Bu neredeyse her ailenin tipik bir örneği.

Testimiz, sevdiklerinizle ilişkilerin nasıl normalleştirileceğini, uyum ve dengeyi nasıl bulacağınızı, nasıl sakin ve huzurlu kalacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak.

Sizden istenen tek şey, resimdeki kalplerden birini seçmek.

Bir Kalp Seçin

Bir Kalp Seçin Ve İlişkinizi Nasıl Geliştireceğinizi Öğrenin!
1.Kalbi Seçtiniz
Öncelikle kendinize karşı tutumunuzu gözden geçirmelisiniz. Kendinizi takdir etmeye ve saygı duymaya başlayın. Ancak o zaman bir ortağa olan taleplerden kurtulabilirsiniz. Hiç kimsenin kimseye bir şey borçlu olmadığı ve her insanın, hatta en yakın yolun kendi dünya görüşüne sahip olduğu onun görüşünün sizinkiyle eşleşmesi gerekmediğini fark etmeniz gerekir. Yalnızca yaşamınız için sorumluluk aldığınızda, ilişkiniz önemli ölçüde iyileşir.
2.Kalbi Seçtiniz
Monoton giden günlük yaşamdan bıktınız. Anlaşılan o ki tüm monoton işler sizin üstünüzde. Artık iyi bir tatil yapmanızın vakti geldi. Sevdiklerinizle birlikte akşamları yürümeyi bir kural haline getirin, çünkü parkta bir yürüyüş sırasında yalnızca doğanın enerjisiyle şarj edilmez, aynı zamanda tüm sorunları tartışır ve birbirinize daha yakın hale gelirsiniz. Bu yürüyüşler hayatınıza neşe getirecek.
3.Kalbi Seçtiniz
Kuşkusuz, herkes hediyeleri ve ilgiyi sever. Bu nedenle eşinize ne sıklıkta dikkat ettiğinizi analiz edin, ona hoş süprizler yapın. Eğer sevdiklerinize uzun süre hediyeler vermediyseniz, şimdi düzeltmenin zamanı geldi.
4.Kalbi Seçtiniz
Bir partneri manipüle etmenin çok iyi bir iş olmadığı gerçeğine dikkat etmelisiniz. Siz bir enerji vampiri olarak sevdiğiniz birinin enerjisini çalıyorsunuz ve onu önünüzde suçlu hissettiriyorsunuz. İstediğinizi daha çevre dostu bir şekilde almaya çalışın.