Bir Melek Seç ve Bir Melek Mesajını Al!!!

kapak-melek-1.jpg

Resimdeki meleklerden birini seçin ve mesajınızı alın

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir Melek Seç ve Bir Melek Mesajını Al!!!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Melek Mesajı 1

  Melek mesajın: Duygular yüksek olabilir. Lütfen bir nefes almak, durumu gözden geçirmek ve tepki vermeden önce inandığınız kadar korkunç bir durum olup olmadığını değerlendirmeyi unutmayın. Sadece yardımımızı isteyin ve sorunun özündeki gerçekleri ayırt etmenize yardımcı olacağız. Sadece kendi kalbinizde biraz takas yapmanız gereken kişi sizsiniz ve bu gerçekleştiğinde Barış geri döner!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Melek Mesajı 2

  Melek mesajınız: Sevginin etkili enerjisi, her zaman evrende hareket ediyor. Yapmanız gereken şey hatırlamak ve de bağlanmaktır. Sadece olmasına izin verirseniz, her şeyin itici gücü olabilir. Her zaman titreşim vardiya ve daha sonra sizi çevreleyen dünyada kendini yansıtacak kendi gerçekliğini oluşturacak güce sahipsiniz. Gerçekten ne kadar güçlü olduğunuzu unutmayın. Kendinizi ya da yapabileceğiniz şeyleri asla hafife almayın, güçlü bir Işık varlığısınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Melek Mesajı 3

  Melek mesajınız: Tüm finansal endişelerinizi ellerimize aktarın. İhtiyaç duyulan tek şey, bitkilerin tohumlarını dikmeniz ve fırsatlar etrafınızda büyüdükçe harekete geçmenizdir. Bunu yaptıktan sonra, gelirinizi geliştirmenize ve büyütmenize yardımcı olacağız.Sadece endişeyi bıraktığınızı ve süreci zorlayabileceğimiz için stresin üstesinden gelmenizi rica ediyoruz. Lütfen yol boyunca gönderdiğimiz işaretlere ve mesajlara açık olun. Bu cevaplar her zaman beklediğiniz gibi teslim olmayabilir biliyorum, ama her zaman sonunda en yüksek iyiliği için olacaktır. Birlikte şu anda kendinizi bulmak ve mali durumunuzun iyileşeceğine inanıyoruz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın