Bir Mandala Seçerek Gizli Gücünü Keşfet

Mandala, ‘daire’ anlamına gelen Sanskritçe bir kelimedir. Canlı renkler ve simetrik geometrik desenler aracılığıyla kozmosun birçok yönünü temsil eder.

Seçtiğin mandala gizli gücünün ne olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seçerek Gizli Gücünü Keşfet
1.Mandalayı Seçtin
İlk mandalanın saat yönünün tersine dönüşü, burada yer alan güçlerin yıkıcı olduğunu gösterir. Ama bu olumsuz bir şey değil. Yeni bir şey yaratmanın ön koşulu, evrimini engelleyen her gereksiz koşuldan kurtulma yeteneğidir. Bazen her şeyi 'yakmak', kökten yeni bir şeyin yolunu açabilir. Bu nedenle, Yok Edici olma gücün faydalı olabilir.
2.Mandalayı Seçtin
İkinci mandala, doğanın dört elementi temelinde çizilir. Bunlar uyum içinde görünür ve hareket eder. Güçlerimiz onlardan kaynaklanır. Yine de beşinci element olan Ruh yoktur. Varlığını doğaya bağlayan manevi unsurdur. Senin gücün, Sevginin ve Bozulmayanla Birleşmenin gücüdür.
3.Mandalayı Seçtin
Bu mandala, 6 sayısının mistik gücü temelinde çizilir. Dişil ve Eril'in iki zıt gücü, altı kenarlı iki üçgen oluşturarak oyunda. Gücün, içindeki bu güçlerin dinamik dengesinden gelir.
4.Mandalayı Seçtin
On iki sayısı birçok yönden önemlidir. 12 aynı zamanda yılın aylarıdır. Gücün, zamanla uyum içinde akman gerçeğinde yatar. Sabırlısın ve bu evrimin için avantajlı bir özellik. Zaman planlarını mükemmele taşıyacak.
5.Mandalayı Seçtin
8 sayısını temel alan bir kalıp, bilgelik çarkıyla bağlantılıdır. Bir anlamda da çeşitli seçeneklerin sunulduğu bir kavşaktır. Bir yandan, birden fazla olasılık yaratabilirsin ve bu nedenle asla çıkmaza girmezsin. Doğru kararlar verebilir ve erdeme giden en iyi yolu seçebilirsin. Sana doğru yolu gösteren bir iç pusula tarafından yönlendirilirsin.
6.Mandalayı Seçtin
Bu bir ışık, yaşam, sağlık, barış ve zenginlik sembolüdür. Gücün uyumluluk ve yaratıcılıktır. Zamanda ve yaşamda ilerler ve sıfırdan yaratırsın.

Share your Results: