Seçtiğiniz Bilgelik Kitabı Size Mutluluğa Giden Yolu Gösterecektir

Hayatta hangi yolun sizi mutlu etmeye götüreceğini biliyor musunuz? Bu test öğrenmenize yardımcı olacaktır!

Kitaplar şüphesiz en büyük bilgi kaynaklarımızdan biridir. En karmaşık konuları ele alıyorlar ve yeni hikayelerinin her biri, mutlu bir yaşam inşa etmemize yardımcı olmak için temel bilgileri özümsememize yardımcı oluyor.

Kitapların ulaşmamıza yardımcı olabileceği pek çok şey vardır, ancak belki de en önemlilerinden biri bizi mutlu etmeye götürecek bir yol seçmede bilgeliktir ve eğer aradığınız bilgi buysa, bugünün testi tam size göre!

Aşağıda, her biri yaşam ve şimdiki zaman için temel tavsiyeler veren çok değerli üç bilgelik kitabı gösterdik.

En çok bağlandığınızı hissettiğinizi seçin, sonra size ne öğrettiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Bir Kitap Seçin

Seçtiğiniz Bilgelik Kitabı Size Mutluluğa Giden Yolu Gösterecektir
1.Kitabı Seçtiniz
Bazen, ileriye doğru gerçek bir yol bulmak için, her şeyin başlangıcına geri dönmeliyiz. Yaşam boyunca kendimizi kaybedebilir, temel değerlerden ve iyi tutumlardan vazgeçebiliriz, bu yüzden bizi hiçbir yere götürmeyen kötü durumların döngüsünde sıkışıp kalırız.Bununla birlikte, ego olmadan geri dönecek kadar alçakgönüllü ve olgun olduğumuzda, bize sadelik ve mutluluk getirecek şeylere tekrar yaklaşabiliriz. Zihninizle, ruhunuzla ve kalbinizle bağlantı kurun, onlara içsel arzularınızla daha uyumlu olmaları için neye ihtiyaç duyduklarını sorun, böylece daha iyi bir yaşam için yolunuzu bulmanız çok daha kolay olacaktır.
2.Kitabı Seçtiniz
Unutmayın, hayatınızın efendisi sizsiniz, en önemli kararları vermek size kalmış. Ancak, bu sorumluluğun iç huzurunuzu almasına izin vermeyin. Bağlantı kurmak ve doğru yanıtları bulmak için kendinize zaman ve alan verin.Sizden bir ödül arayan dış etkilerden uzak durun ve kendi yolunuza gitmenize izin verin, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey budur. Düşüncelerinizi susturun ve ruhunuzun sizinle konuşmasına izin verin, bu sezginizin sesidir ve kesinlikle ihtiyacınız olan cevapları size getirecektir.İlişkilerinize çok dikkat edin, her zaman kendinizi ilk sıraya koyun.
3.Kitabı Seçtiniz
Hayatınızın sabit olması gerekmez, değişme, kendinizi yeniden keşfetme ve size daha fazla mutluluk ve bakış açısı getiren şeyleri yapmanın yeni yollarını arama özgürlüğüne sahipsiniz. Korkular ya da güvensizlikler gibi sevmediğiniz bir gerçekliğe bağlanmayın, çünkü bizi rahatlık bölgemizde izole eden duvarları yıktığımızda hayat çok daha iyi hale gelir.Kendinizi ne kadar izole etseniz de, sorunlar her zaman olur, bu yüzden eğlenmenize ve mutlu olmanıza izin veren bir yol seçmek için onlarla yüzleşin. Ve kim bilir, belki de beklediğinizden daha iyi olacak yeni bir hikaye yaşayabilirsiniz.