Bir Melek Kartı Seçin ve Ruhani Mesajınızı Alın

Resme dikkatlice bakın ve en sizi kendine çok çeken bir melek kartını seçin. Uzun süre düşünmeyin kararınız kendiliğinden olmalı.

Bir Melek Kartı Seçin

Bir Melek Kartı Seçin ve Ruhani Mesajınızı Alın
1.Melek Kartını Seçtiniz
Seçiminiz cesaretinizi gösterir. Çok dürüst ve içtensiniz. Birileri sizi aldattığı zaman güveninizi yeniden kazanmaları kolay değil. Siz çok sezgisel bir insansınız. Bu nedenle, birinin size karşı dürüst olup olmadığını anında hissedebilirsiniz.Geleceğe gelince, ne istediğinizi ve hedeflerinize ulaşmak için neye ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz. Ancak, biraz rahatlamayı ve potansiyel stresten kurtulmayı öğrenmelisiniz!
2.Melek Kartını Seçtiniz
Siz samimi ve sevecen bir insansınız. Sevdiklerinizi desteklemeye ve korumaya her zaman hazırsınız. Başkalarının iyiliği sizin ilk endişenizdir ve yaşamınızdaki denge ve sakinlik duygusunu korumak için gereken her şeyi yaparsınız.Dikkatli olun, çünkü bazen kendinizle dünyanın geri kalanı arasında bir duvar inşa edersiniz ve bu duvar sizi izole edebilir.
3.Melek Kartını Seçtiniz
Siz hassas bir insansınız ve duygularınız sizin gücünüzdür. Farkında olmadığınız birçok gizli yeteneğiniz var çünkü kendinizi ve değerinizi küçümseme eğilimindesiniz. Kendinize inanın ve sevgi ile etrafınızı sarın.