Bir Tüy Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Kalmış En Derin Özelliklerini Ortaya Çıkaracaktır

Bilinçaltınız, kim olduğunuzu ve yaşamda neye ihtiyacınız olduğunu çok fazla ortaya çıkarabilir. Belirli şeylere ne kadar çok çekildiğinizi hiç fark ettiniz mi? Bunun ne olduğunu bilmek istiyorsanız şu anda ihtiyacınız olan şey, bilinçaltınıza sormanızın size ihtiyacınız olan cevapları sağlayabilmesidir. Aşağıdaki fotoğrafa göz atın ve tüylerden birini seçin.

Bir tüy seçtikten sonra, tüyün ne söyleyeceğini görmeye devam edin. Bu tüy, şu anda farkında olmasanız bile tam olarak ne istediğinizi ortaya koyacaktır. Bazen hayatta istediğimiz veya ihtiyaç duyduğumuz şeyler, olması gerektiği kadar açık değildir.

Bir Tüy Seçin

Bir Tüy Seçin ve Kişiliğinizin Gizli Kalmış En Derin Özelliklerini Ortaya Çıkaracaktır
1.Tüyü Seçtiniz
"TUTKU"Bu tüyü seçtiyseniz, hayatınızda tutku eksik olabilir. Yapmayı sevdiğiniz bir şeyler bulun ve yapın. Şu anda ne kadar tutkulu olduğunuzu bilmiyor olsanız bile, tutkuyu ne kadar çok ararsanız o kadar çok bulacaksınız.
2.Tüyü Seçtiniz
"KONFOR"Eğer seçtiğiniz tüy buysa, kendinizi rahat hissetmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekir. Nefret ettiğiniz insanlarla kendinizi kuşatmayı bırakın ve hayır demek istediğinizde kendinizi evet demeye zorlamayın. Çok denemek zorunda değilsiniz, sadece kendiniz olun ve sizi en çok huzur içinde hissettirecek şeyleri yapın.
3.Tüyü Seçtiniz
"AŞK"Seçtiğiniz tüy bu ise, kalbinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Aşk, çoğu insanın farkında olduğundan çok daha önemlidir. Sırf meşgulsünüz ve çok fazla işiniz olduğu için, sizin için önemli olan insanlarla olan bağlantılarınızı beslememeniz gerektiği anlamına gelmiyor.İsterseniz, hayatınızı geçirecek birini bulmak ve istediğiniz şeyleri yapmak istersiniz. Hayat, sevmediğiniz insanlarla vakit geçirmek için çok kısa. Eğer aşka ihtiyacınız varsa, aşkı arayın.
4.Tüyü Seçtiniz
"İYİMSERLİK"Eğer seçtiğiniz tüy buysa, daha iyimser olmalısınız. Hayata ve önünüzde tutmaya başladığınız her şeye olumsuz bir bakış açınız var. Bardağı yarı boş yerine yarı dolu olarak düşünmelisiniz. Tabii, şu anda istediğiniz her şeye sahip olmayabilirsin ama en azından ihtiyacınız olan şeylere sahipsiniz.Bu dünyada, sahip olmadıklarınızdan çok daha fazla insan var ve bunu kendinize her gün hatırlatmanız gerekiyor. Bulunduğunuz yeri bulmak için çok çalıştınız ve gerçekleşen her şeyin parlak bir yanı var. Her şeyin kendi sebepleri vardır ve sonunda onları göreceksiniz.
5.Tüyü Seçtiniz
5.Tüyü Seçtiniz"YETENEK"Eğer seçtiğiniz tüy bu ise yaşamınızda yaratıcılığa ihtiyacınız var. Bir çöküşün içine düştünüz ve artık kendinizle zihinsel olarak ne yapmanız gerektiğinden emin değilsiniz. Hobilerinizi görmezden geliyorsunuz ve kutunun dışında düşünmüyorsunuz. Biraz ara verin ve tekrar yola çıkın. Ne kadar çok şey zorlarsanız o kadar az şeyle sonuçlanacaksınız.
6.Tüyü Seçtiniz
"DENGE"Bu tüyü seçtiyseniz, stabiliteye ihtiyacınız var. Bir süredir her şey dağılıyor gibi hissediyorsunuz. Bir şeyin kenarındasınız ama gerçekten ihtiyacınız olan dengeyi bulamıyorsunuz.Kararlı olmak, göründüğü kadar basit olmasa da, yapabileceğiniz bir şeydir. Çok çalışmak ve yaptığınız en önemli işi öne koymak size büyük fayda sağlayacaktır.
7.Tüyü Seçtiniz
"GÜÇ"Bu tüyü seçtiyseniz, güç gerekir. İçsel yeteneklerinizi kaybediyorsunuz. Başkalarının egonuzu ezmesine izin vererek ve onların üzerinde dolaşmasına izin vererek, kendinizi yıpratıyorsunuz.İçsel güç duygunuzu bulmalı ve bırakmalısınız. İçimizde gücümüz var, kendinize ait bir şey bulmak size kalmış. Başkalarına yaslanmayı bırakın ve kendi iyiliğinizi görmezden gelmeyi bırakın, sorumlu olun ve hayatta olmak istediğiniz yere gidin.
8.Tüyü Seçtiniz
"DEĞİŞİM"Bu tüyü seçtiyseniz, yaşamınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekir. Sıkıldınız ve bir çeşit sıkıntıya kapıldınız. Henüz farkına varamayabilirsiniz ama yaşamak istediğiniz hayatı yaşamıyorsunuz. Buradan nereye gideceğinizden emin değilsiniz ama nerede olduğunuz, yapmanız gereken bir yer değil.
9.Tüyü Seçtiniz
"POZİTİFLİK"Eğer seçtiğiniz tüy bu ise, yaşamınızda daha fazla pozitifliğe ihtiyacınız var. Bazı şeyleri düşünme şeklinizi değiştirmeniz gerekiyor. Hayatta olumlu bir perspektif sahibi olmak zor olsa da, ne kadar çok çalışırsanız hayat o kadar kolaylaşır.